Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honann tudhatom, hogy a babám...

Honann tudhatom, hogy a babám túlpörgött? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:
honnan ..;-)
2011. okt. 26. 10:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy túlpörgött? Ezt nem értem.
2011. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a lányunk tegnap éppen így járt. most kezdett lépegetni, 15 hónapos lesz. Este általában 20,30-21 körül alszik el. ám tegnap még 22-kor is fent volt. csak ment, ment, ki a szobából, hiába fektettük, etettük, kiságyba tettük, sírt és csak a szobából kint érezte jól magát. látszott rajta hogy álmos, hiszen délután kettőkor már kialudta magát a déli alvással. végül ölembe vettem, ringattam és fél perc múlva bealudt.

látszik hogy hunyorog, ásít, nyügös, sirdogál, semmi nem jó, mégis meg nem állna. mondjuk lehet most a fogzás is rájátszik nála. eddig talán 2-3 ilyen alkalom volt.

2011. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha túlpörög,szerintem is hasonló mint az előző válaszoló irta.Nekem is a lányom,tiszta álmos,de megy,ha le akarom tenni hisztizik,rugdos,megy tovább,egyszerüen nem lehet letenni.Valamelyik este 11 órakkor csinálta ezt,már kivoltam tőle...
2011. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!