Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi hányszor van széklete...

Napi hányszor van széklete 7-8 hós babátoknak? Mennyire normális az, amit az én babám produkál?

Figyelt kérdés
Mert az enyémnek kb. 1,5-2 hete 3-4 (!) normális adag és normális állagú széklete van, azon kívül pedig még másik 2-3 olyan kakis pelus, amiben ilyen nyálkás, hasmenés-szerű zöldes kaki van. Egyébként nincs baja, orvosnak mutattam, azt mondta, hogy ráment a nátha a beleire, de hát az már több mint egy hete elmúlt! Szerinte nem kell vele csinálni semmit sem, de engem nagyon zavar, hogy éjszaka is szegénykémet legalább kétszer tisztába kell tenni, mert hallom hogy jön a nagy pukival a kaki is, nem sok, de éppen elég ahhoz, hogy ha nem szedem ki rögtön alóla, akkor vörösre marja a popsiját!
2011. okt. 26. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem normális. Vagyis a kaki mennyisége még elmegy, de az állaga nem. Vegyél normaflor-t és napi 1 ampullát tegyél az innivalójába. Ez nem gyógyszer, segít helyreállítani a bélflórát. Én nagyon szeretem, mindig helyrehozza a családot.
2011. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tegnap a dokinktól, hogy adjak-e neki, de azt mondta, hogy probiotikum van a tápszerben is, amit eszik, ezért fölösleges. De akkor mégis elkezdem neki adni, mert bajt nem csinálok vele, igaz?

Egyébként a normál állagú székletet azért gondoltam normálisnak, mert elég nagy mennyiségeket eszik meg naponta ( min. 250gramm, de inkább 300 gr főzelék, ugyanennyi gyümölcs, plusz tejpép és tápszer).

2011. okt. 26. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!