Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Asso téli bőr bakancs vagy...

Asso téli bőr bakancs vagy Decathlon hótaposó jobb télire egy 15-19 hónapos fiúnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 19 hónapos a kisfiam és érdekelne hogy tapasztalt anyukák milyen első téli cipőt ajánlanának?!:)
2011. okt. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a decatlonosra szavazok!


Nálunk az volt a lényeg hogy tépőzáras legyen, mert nem nagyon tűrte a magasszárút a kis dagi vádlija/bokája miatt!A decathlonos(ha ugyanarra gondolunk) akkor tépőzáras!Mert az alsőt meghúzod hogy fogja a felsőt meg úgy hagyod hogy kényelmes legyen!


Nekünk volt deichmannos elefanten csizma(hótaposó)az ilyen fűzött gumis volt, az nem volt elég szoros lábfejnél!Nekem a fűzűsek sem jönnek be...


Nálunk a tépőzár a menő!A kényelmes és praktikus!De sajnos ezt is tapasztalni kell!


22 hós kislány és 12 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18 hos a kislanyom. Mi orokoltunk tobb jo markaju hotaposot, mar teszteltuk is oket, de csak akkor fogja viselni a babam, ha muszaly. Inkabb fuzos teli bakancsot veszek meg, hogy fogja jol a bokajat. Nekem is "rontja" a jarasom a hotaposo, szoval ezen a telen meg nem szeretnem abban jartani, csak amikor majd nagy ho lesz, vagy latyak.
2011. okt. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom már rég nem aktuális, de azért leírom a véleményem, hátha esetleg másoknak hasznos lehet.


Én az ASSO-ra szavazok!

Az is tépőzáras, belül bundabéléses, kívül bőrből van, nem úgy, mint a műanyag hótaposó, és teljesen vízállóakat is lehet kapni, mert van egy olyan bevonat a bőrön, ami nem engedi át a vizet, plusz olyan a nyelvének a kialakítása is, hogy nem tud befolyni a víz. Egész télen hordható.


Szerintem a hótaposót tényleg csak akkor érdemes felvenni, ha minden csupa latyak és hó, az meg legfeljebb csak pár hétig tart. Biztos, hogy nem járatnám egész télen hótaposóban a gyereket. Hiába magas a szára, szerintem a bokát sem tartja megfelelően, ami ebben a korban nagyon fontos.

2012. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!