Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyed a Noel nevrol?...

Mi a velemenyed a Noel nevrol? Tetszik?

Figyelt kérdés
Adnad a kisfiadnak ezt a nevet,becezni lehet ezt a nevet?velemenyeket kerek:)
2011. okt. 26. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kisfiamat Noelnak szerettem volna. Nekem nagyon tetszik. De apa nem engedte, hogy a fiát így nevezzük. Mondtam oké, de ha lesz 2. és fiú lesz, akkor Noel lesz:-)
2011. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tetszik ez a név, semmiképp sem adnám a gyerekemnek, és hülyén hangzik a Noelka becenév. Nekem a hagyományos férfinevek tetszenek: Zoltán, Csaba, László, István stb., de az ősmagyar neveket sem adnám: Botond, Hunor, Magor, Vajk, Zétény
2011. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Manapság minden második gyereket így hívnak.
2011. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Itt nalunk a varosban,nem tudok rola h valakit is igy hivnanak.Amugy en sem hallottam ezt a nevet,csak itt a neten talaltam ra:S
2011. okt. 26. 19:53
 5/17 anonim ***** válasza:

Németországban sok gyereket hívnak így.

de mo-n még nem hallottam.

2011. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
Ilyen nevet csak hippik adnak a gyereküknek.
2011. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A rokonaink között( unokatestvérekig)4 Noel van.Nekem tetszik ez a név.Kicsit vallásos beütésű,engem inkább az riaszt el,hogy mennyi Noel van a rokonságban.Ha egyszer nekem esküvőm lesz mind a négy ott fog szaladgálni.De szép is lesz:)
2011. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Már megszoktam, de én nem adnám.
2011. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szép,nekem tetszik.A rokonságban egy ilyen név sincs és csak egy babát ismerek akit így hívnak.
2011. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszik ez a név.

De ha ezt adnám a fiamnak, akkor sem becézném, mert túlerőltetett lenne. Maximum Noelka, de már az is túlzás.

2011. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!