Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a Tommee...

Mi a véleményed a Tommee Tippee cumisüvegekről?

Figyelt kérdés
Tényleg jók?
2011. aug. 2. 04:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be. Vegyél inkább Mam cumikat. Sokkal könnyebben tud belőle szopizni, és szinte csak azt a cumit fogadja el.
2011. aug. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,tényleg jók. Mi ezt használjuk,nekünk más nem jött be. Az aventet pl. el sem fogadják a babáim. Csőrös itatót is Tommee Tippee-t vettünk,nagyon jó,egyáltalán nem folyik ki és nem csöpög!

Sztem 10 emberből 9 azt mondja,hogy szereti és ajánlanák. Nyilván egy márka sem felelhet meg mindenkinek,te döntöd el,hogy miket próbálsz és mire szoktatod rá a babát.

2011. aug. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jók szerintem, egy hibája van, legalábbis nálunk, hogy mikor szívja időnként behorpad a cumi. Nem tudom értitek-e mire gondolok, de az a rész amit bekap az beszívódik a közepébe a cuminak, olyankor pár mp-ig szüneteltetni kell a szívás és visszaugrik.

Nálunk az Aventes a nyerő, de a Mamot szereti a legjobban.

2011. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekünk bevált. Semmi gondom nem volt még soha vele, pedig már több, mint 1 éve használjuk ezt a márkát. Először aventtel kezdtünk, de az agyamra ment, hogy nem lehetett normálisan rátekerni, mert folyt az oldalánál és elszíneződőtt az üveg. Ekkor cseréltünk tommee tippee-re és a lányom elsőre elfogadta. Vettünk közben mamot is az nem kellett neki.

A második babámat várom, neki is tommee tippee üveget fogok venni!

2011. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem csak azt használta, szeretjük.

Nálunk nem horpad be, a kis szelep mindig felül van. (Aki írta, nem lehet, hogy a kis szelep két vékony nyelve belül össze van tapadva, s nem jár rajta a levegő? Bocs nem tudom jobban megfogalmazni, de nekünk tényleg nem volt ilyan gondunk soha.)

2011. aug. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert olvastam, hogy cumizavarnál ezt ajánlják, mert a mellbimbóra hasonlít.


Van Avent es Mamos cumisüvegünk is. Mind a kettőt elfogadta eddig, nem volt vele gond.

Csak gondoltam, megelőzöm a cumizavart, ha lehet egyáltalán.

2011. aug. 2. 08:44
 7/8 krisztivan ***** válasza:
Szerintem is a legjobbak.Kisfiam tápszeres kiegészitést kapott.5 hósan hagyta el a cumisüvegeket.Nem lett cumizavaros.A varázsitatója is szuper.Lehet ütni,dobni és nem csöpög csak ha túl töltöm.
2011. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használjuk. Nagyon szeretjük, és szerintem is ez hasonlít a legjobban a mellbimbóra.
2011. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!