Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már most hiányzom? Holnap...

Már most hiányzom? Holnap lesz két hónapos a babánk, néha már az apukára bízom egy egy órára. Mindig arra jövök haza, hogy sír, az apa nem tudta megvigasztalni, láthatólag semmi baja.

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 20:00
 1/8 A kérdező kommentje:

Holnap lesz két hónapos a babánk, néha már az apukára bízom egy egy órára. Mindig arra jövök haza, hogy sír, az apa nem tudta megvigasztalni, láthatólag semmi baja. Kézbe veszem, elcsendesül, többnyire pár perc múlva be us alszik.

Az apuka nagyon szereti,o furdeti, olvas neki mesét, napi 1-2órát foglalkozik vele.. lehet. hogy en hiányzom neki mégis? 1-2 hónaposan??

apa ezt azzal magyarazza, hogyha megölelem én jo husi vagyok, tehat puha, meleg, ő meg elég csonti

de szerintem ez nem szamit

szerintetek?

2009. máj. 4. 20:00
 2/8 A kérdező kommentje:
ja imadja az apujat sokszor nevet rá, meg ilyenek
2009. máj. 4. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem igenis észreveszi, ha nincs ott az anyukája, főleg, ha még szoptatsz, akkor meg még inkább kötődik még hozzád!
2009. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy hiányzik neki az anyukája. Egyelőre csak melletted érzi biztonságban magát.
2009. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
persze hogy te hiányzol neki...az én fiam ennyi idősen szinte csak a nagy hisztikkor "ment" az apukája vállára aludni.Más az illata neked és a apukának is,ő ezt megérzi.
2009. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sajnos nem szoptatok :( de próbálok mindent megadni neki.

ezert most egyreszt orul a szivem, hogy szeret, masreszt orvoshoz nem tudom magammal vinni, mert meg semmilyen oltasa nincs.

:( :)

de ugye nem kenyeztettem el, még nem lehet őket?

2009. máj. 4. 20:27
 7/8 Manió ***** válasza:

Az ilyen pici babákat nem lehet elkényesztetni. De mit is jelent az? Szüksége van minden egyes percben rád, mikor alszik, még akkor is tudni akarja, hogy ott vagy a közelében.

Szerintem nem lehet elkényesztetni őket.Még nagyon picik, most szokják a kinti életet. 9hónapig a te védelmező pocakodban lakott, szeretné, ha most is úgy figyelnél, vigyáznál rá, foglalkozná vele, mint abban az időben.

2009. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem is, csak mindenki azt mondja, hogy le se fogom tudni magamrol vakarni.. en mindig vsszavagtam, hogy de nem is akarom, de azert szeretnem ha onallo lenne..vagy hogy mondjam..
2009. máj. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!