Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnak is vannak extra xar...

Masnak is vannak extra xar napjai?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 12:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen, az első 6 hónapom volt ilyen, egy üvöltő-ordító-állandóan szenvedő kisbabával (hasfájás és reflux miatt).


Most már 1 éves, semmi baja. Ha rosszabb a napja, mint szokott, már nem zavar, immunis lettem a rosszra. Úgyhogy megedződtem. :)


De persze előfordul, hogy egyik-másik rosszabb a többitől.

Szerintem nincs olyan, akinek fenékig tejfel minden áldott nap. S nem csak baba mellett, hanem anélkül is.

2011. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nálunk meg az elsö 6 hónap volt egy álom. Most 1 éves de szerintem most sokkal nyüszítösebb.


Amúgy ezeket a napokat nyenyere napnak hívom. minden csak nyenyenye neki.

2011. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 krisztivan ***** válasza:
100%
Hát persze.Kisfiam extra xar alvó.Namármost éjszakai nem alvás(se neki-se nekem)reggeli kávé kiöntés,macskán átesés,tej kiejtése a hűtőből és még a fiam is nyűgös.Húúú hát néha így indul a nap.
2011. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 TKI Ibolya ***** válasza:
Igen! A mai!!!!!!!!! Két nagy a suliban én meg a 7 hónapossal itthon vagyok.Már reggel úgy keltem hogy jaj de még betetőzi az is hogy nem hajlandó a pici aludni.Másfél órát szokott délelőtt és délután is ez ma még nem sikerült.
2011. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mi a baj?


Ilyenkor még ha nehéz is, meg nincs kedve az embernek, az szokott jót tenni, ha közösségbe megyek, vagy legalább ki egy kicsit a szabad levegőre. Olyan jó idő van, sétáljatok egy kicsit.

2011. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

En ma azert borultam ki, mert tegnap este 1,5 2 oran at uvoltott megvigasztalhatatlanul 13 hos lanyom es nem tudom mostsem mi baja volt. Lehetseges hogy a foga vagy a has mert pukizott jo parat, de meg ilyent nem csinalt, s apaval is vitatkoztunk s szomoruan keltem ma fel, kedvetlen vagyok.

Ma mar semmi baja bubucinak, csak korabban kelt 1 oraval.

Ugy felek hogy elrontom vagy nem jol kezelem a hisztiket es nem fog bizni bennem :(

Tudom holnap jobb lesz ezt a napot tul kell elni.


Koszi a valaszokat!

2011. okt. 27. 12:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem is elég xar a mai napom... 4,5 hónapos a fiam, úgy néz ki, hogy jön a fogunk, bár azért jó kedvű. Este alig tudtam elaludni, mire elaludtam kelnem kellett a babóhoz etetni, utána mire elaludtam ment a férjem dolgozni, utána meg már lassan keltünk. Alig aludtam, és nem vagyok ehhez szokva, mert a fiam átalussza már az éjszakát, és 22 körül már én is aludni szoktam, úgyhogy olyan vagyok mint a mosott ...
2011. okt. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ma derült ki, hogy megműtik a lányomat. No comment...
2011. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ó utolsó,nagyon sajnálom!!! :( mi baja a pici lányodnak??
2011. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a mai ilyen. 3 napja becsípődött a derekam, alig bírok megmozdulni, a járás is fáj. A fiam 1,5 éves, gondolhatod, hogy mennyire érdekli ez őt. Ma úgy döntött, hogy nem alszik, viszont emiatt fél óránként cicit kér, a szoptatásba is majdnem belehalok. És egész nap rajtam lóg, nem hajlandó egyedül játszani, egy gyors kaját csináltam csak, de végig ott üvöltött mellettem. De azt látom, hogy jönnek a szemfogai. Na, most teszek még egy kísérletet, hátha elalszik.
2011. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!