Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak milyen tapasztalatai...

Másnak milyen tapasztalatai vannak megfázásos betegséggel kapcsolatosan néhány hónapos babánál?

Figyelt kérdés
A 6 és fél hónapos babám már majdnem két hete nagyon köhög, két napja az orra is nagyon folyik. A köhögés kezdetekor voltunk dokinál, Paxirasolt írt fel, de semmi sem javult, csak rosszabbodott. Normális, hogy majdnem két hétig elhúzódik a betegség? Ráadásul azóta nem hajlandó szilárdat enni, majdnem megint csak az anyatej a fő tápláléka, pedig már három hete evett szilárdat is, bár nem túl nagy mennyiségben, és állandóan sír, ha leteszem, pedig előtte egész nap elvolt csöndben a járókában, földön, bakbakocsiban, mikor hova raktam.
2009. szept. 25. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam jövő héten lesz 6 hónapos és most gyógyult meg. Folyt az orra és köhögött (+ kibújt a 3. foga.) Nekünk Ambroxolt javasolt a doktornő, de túlpörgött tőle( nagy része ennek ugyanis alkohol). Stodal szirupot adtam neki.Az orrfolyást nagyon rosszul viselte, de szerencsére ugyanúgy tudott tőle enni ( nem gyakrabban, mint máskor) Ő még csak szopizik, most kezdjük a kóstolgatást.Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2009. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos még mindig nem gyógyultunk meg.
2009. szept. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!