Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az, hogy a gyümölcs...

Mit jelent az, hogy a gyümölcs emésztetlenül távozik a baba szervezetéből? Milyen az? Észre fogom venni ha így történik?

Figyelt kérdés
Most kezdtük el a kóstoltatást. Doktornő mondta, hogy figyeljem nem-e távozik emésztetlenül a reszelt alma. Most azon parázok, hogy észre fogom venni én azt egyáltalán!?
2011. okt. 3. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

egyszerű: ugyanúgy néz ki, mint amikor bement :)


ha látod, egyértelmű lesz.


az baj, mit mondott a doktornő? nálunk előfordult ilyen, de nem hívták rá föl a figyelmem

2011. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, csak még nem képes feldolgozni a pici emésztőrendszere, ha emésztetlenül távozik. Ez azt jelenti, hogy korai még neki, de ha nem adsz belőle sokat, nem lesz baja tőle. Nyugodtan kóstolgasson, ha tetszik neki, de ne kapjon nagyobb mennyiséget, míg meg nem tudja emészteni.
2011. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan lesz a kakija, mint eddig, csak darabos? Vagy a színe lesz másabb?

Bocs a kérdésért!

Hogy baj-e? Nem tudom! Azt nem mondta, hogy ne adjak neki akkor, csak azt hogy figyeljem.

2011. okt. 3. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Darabos nem lesz, mert eleve pépes, amit megeszik. Csak olyan lesz a színe.
2011. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!