Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdjek hozzá a fejlődé...

Hogyan kezdjek hozzá a fejlődési napló megírásához?

Figyelt kérdés

Csecsemő-és kisgyermek szakon tanulok és kell írnom egy fejlődési naplót,de fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá.A tanár küldött egy csomó kérdést,amiket ki kell fejteni egy vagy két oldalban.(Pl:Hol tart a mozgásfejlődésben,beszédfejlődésben,manipulációs tevékenységében,sírás,evés,alvás.szobatisztaságban stb.)

A lényeg az,hogy ki kell választani egy gyereket(0-3 éves),lehet rokonságból,vagy bölcsödébe is be lehet menni,de nekem egyikre sincs így lehetőségem,viszont azt is elfogadja,ha valamilyen baba/mama újságból kivágok egy képet és arról írok.

Ebben szeretnék tőletek segítséget kérni,vagy ha esetleg tudtok ilyen fejlődési naplót belinkelni mintának azt nagyon megköszönöm!:)


2011. okt. 27. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

nemtudom, esetleg ez segít?

[link]

2011. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jujjj!! Nagyon köszönöm a segítséget...:)

Ezen az oldalon minden leírnak,és sokat lehet belőle tanulni:)

Már csak azt nem tudom,hogy egy ilyen naplót vázlatosan kell írni,mint ahogy az oldalon van,vagy folyamatosan?

Pontosan arra gondolok,hogy (Pl:leírom hogy 1.hónap és alá írom,hogy mit csinál.)

Előbb viszont megnéztem a szempontokat,ami alapján írni kell és ott az volt,hogy a bevezetésben a születési adatokkal is kezdhetjük és hogy miden eseményt változást dátum szerint kell vezetni.

2011. okt. 27. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem folyamatosan, hiszen a nevében is benne van "napló". Kérdezd meg egy osztálytársad.
2011. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szio tanfolyam jellegö vagy fösulis iskola kérlek ird meg az e-mail cimedet szeretnék feltenni pár kérdést én is el szeretnék kezdeni egy ilyen szakot
2011. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy ennyit kérdezek,de még azt nem tudom,hogy mindegyik hónaphoz kell képet csatolni(látszódjon a fejlődése)vagy csak egy képet tűzök hozzá és az bármilyen lehet?
2011. okt. 28. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden hónaphoz rakj képet, mert babáink hónapról hónapra nagyon sokat változnak, fejlődnek!
2011. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!