Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A eléritek a gyerekorvost...

A eléritek a gyerekorvost mobilon is vagy csak a rendelési időben lehet az orvost hívni vonalason?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig ha hívtam mobilon hívtam....ha megadja a mobil számát,gondolom azért,hogy azon is tudd hívni.
2009. máj. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak az otthoni telefonszáma van meg és a rendelő száma. Ha nem tudom elérni, akkor marad az ügyelet. Szerencsére egyik gyerekem se beteges, így nagyon ritkán van szükség az orvosra, kihívni meg nem szoktam, mert olyankor képes megnézni mind a 4 gyereket és külön-külön elkérni a kiszállási díjat... A 16 év alatt 1-2x fordult elő, hogy futni kellett az orvoshoz, mert valami valóban komoly dolog történt valamelyik gyerekkel..
2009. máj. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekünk nem adta meg a mobilszámát. Én szeretném megkérdezni tőle hogy megadná-e. Most is hétvégén jó lett volna, a védőnőt hívtam de öt sem lehetett elérni. Ki csörgött de nem hívott vissza. Mondjuk nem is vagyok vele nagyon megelégedve.
2009. máj. 5. 07:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ezt szeretnéd, kérdezd meg tőle, hogy a rendelési időn kívül hogyan érhetnéd el. Jobb konkrétan rákérdezni, mint valami hátsó utat keresni (mástól elkérni a számát, ha tudsz olyat, akinek megvan) vagy bizonytalankodni. Ha nem akarja, hogy olyankor hívd, úgyis kiderül ilyenkor.
2009. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ezért utálni fogtok, de szerintem nem illik magánidejében zavarni. Ő is emberből van. Nekem megvan a mobilja, de nem szeretem azon hívni. Ha nem sürgős, akkor ráér hétfőig. Ha sürgős, el kell menni az ügyeletre.

Azért ha az ő szempontjából nézed és a rengeteg betegéből csak 20 beteg hívja fel egy hétvégén, akkor már nincs is hétvégéje szegénynek. Valamikor magánéletet is kell élnie.

3 db 3 év alatti gyereket nevelek...

2009. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem a házi orvosom nőgyógyászom belgyógyász mobilszáma is meg van. Ha úgy gondolja nem fogadja a telefonokat. Amúgy sem hívogatok senkit se hülyeségből mert telefonálni van kedvem.
2009. máj. 5. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!