Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bűntudatom van hogy a 20...

Bűntudatom van hogy a 20 hónapos kisfiamat másra hagyom míg megyek 6 órában dolgozni. Más is volt így? Elmúlt?

Figyelt kérdés
Egyébként jó helyen lesz nagyszülőkkel nagyon szeretik egymást:)de akkor is...
2011. okt. 27. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyhül, de nem múlik el. az én lányom most 2 éves. 17 hónapos korától van a nagyiknál míg dolgozok. Sokszor még mindíg bánt, de túlélhető.
2011. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Csak hasznára válik a kisfiadnak,hogy nem csak melletted,hanem a mamákkal is lesz. Ne legyen ezért lelkifurdalásod.
2011. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is a nagymamához megy majd fél évre, amíg nem kap bölcsit. Engem ez kevésbé bánt, mint a bölcsőde, hiszen itt ó helye lesz, szeretik, a családban marad. A bölcsőde az már más kérdés, dehát ez van, enni kell, a kaját meg pénzért adják.
2011. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehez kerdes, de ha anyagilag van szukseg h dolgozz, akkor megertem.

Az en lanyom par honap mulva lesz 3 eves, de en mondtam, hogy se bolcsi, se dolgozni nem megyek vissza, mig 3 eves nem lesz. 3,5 evesen fog oviba jarni.

(anyagilag mi jol allunk, igy plusz egy ev itthon, nem gond)

Egyebkent plusz keresetkent forditasokat vallalok, amit foleg ejszaka csinalok. Van hogy delutan is, de ilyenkor lelkiismeret furdalasom van a lanyom miatt.

Amugy (itt kulfoldon) bevett szokas, hogy sokan mar 2 honapos babakat lepasszolnak es visszamennek dolgozi.

2011. okt. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 hónapos volt a kisfiam mikor visszamentem dolgozni napi 6,5 órában.Vagy apa vagy az anyukám vigyáz rá ilyenkor,de sem Ő sem én nem tudjuk megszokni igazán a dolgot...:((De ez van:((
2011. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!