Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti mivel tisztítjátok...

Anyukák! Ti mivel tisztítjátok ki a kádat a baba fürdetése előtt? 9 hónapos kisfiamat rendes nagy kádba kezdjük fürdetni, de gondolom előtte ki kell tisztítani, de mivel? A fertőtlenítők nem túl jók, nem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolom hogy minden nap ki kellene sikálni, hisz az ember saját maga után is kizuhanyozza általában.

Elég ha pl domesztoszos törlőkendővel áttörlöd, majd forró vizzel kizuhanyzod és kész is.

Én legalábbis így csinálom, és heti egyszer "sikálom" át, fürdőszobai tisztítószerrel, majd kizuhanyzom forró vizzel.

2011. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Mivel nálunk a mosógép csöve oda ürít, így minden mosás után Frost fertőtlenítővel átmostam. Amúgy csak kizuhanyoztam forró vízzel. Ezt kb. 2 éves koráig csináltam. Azóta csak akkor van fertőtlenítve amikor takarítom 2 hetente. 8 hós kora óta fürdik a nagy kádban.
2011. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Flóraszept fürdő tisztítóval, vagy síma Flóraszepttel mindennap. Jól leöblítem, erre figyelek.
2011. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Domestos vagy Flóraszept.
2011. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Heti 1x van fürdőszoba takarítás, akkor Flóraszept-el tisztítom. Jó alapos öblítés és kész.

Felesleges neki mindig fertőtleníteni, 7 hónapos, mászik a padlón, az sincs fertőtlenítve állandóan.

2011. okt. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 3 hónaposan már beleraktam, mert van ilyen szivacs forma bigyónk, amit alá tehetek, így megemeli a testét picit. Minden nap ő fürdik először, reggel mosom ki a kádat flóraszepttel, jól kizuhanyozom, este meg forró vízzel öblítem ki mielőtt beleteszem a babát. A szivacs formát hetente kimosom flóraszepttel mosógépben, dupla öblítéssel. Szerintem ezt még sokáig így csinálom, legalább ezzel külön nem kell foglalkozni takarításkor. Vízkőoldás havonta egyszer van amúgy.
2011. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 év alatt ecettel mostam ki. azóta Ciffel és jól leöblítem.
2011. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!