Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudok segíteni az átfordulásba...

Tudok segíteni az átfordulásba neki?

Figyelt kérdés
5hós babám már majdnem átfordul hátáról a hasára,de a kis keze mindig útban van neki.Segítsek neki?És ha igen,akkor hogyan?Vagy hadíjam ne erőltessem majd rájön magától.
2011. okt. 27. 22:50
 1/3 alaszka ***** válasza:
Rájön magától is, de segíthetsz addig neki. Nekem úgy mutatta az orvos, hogy a kis karját a törzséhez teszed kinyújtva, és egyszerűen átgördíted. Mi így játszani is szoktunk, nagyon szereti, van hogy a ruháját fogom meg, és annál fogva gördítem át, tehát csak pici segítséget kap. Enyém 4 és fél hós, még ő se tudja magától, de a hasáról a hátára már sikerült párszor.
2011. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,akkor megpróbálom majd.Hason meg nem igazán szeret lenni :(
2011. okt. 27. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, úgy kell ahogy az első írta :)

annyi különbséggel, hogy nem átbillented hanem egy lepedőre vagy pokrócra fekteted, helyre rakod a kezét majd a pokróc egyik sarkát elkezded emelni lassan, míg át nem billen :)

ezt úgy kell elméletileg gyakorolni, hogy előbb emeled aztán teszed át a kezét majd még egy kicsit emeled. ahogy tanul, úgy kell egyre kevésbé emelni a pokrócot és egyre inkább fogja tenni a kezét :)


én egy nagy lepedőn csináltam, így 2x át tudott fordulni folyamatosan :D nagyon élvezte :)

2011. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!