Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Dévény-féle gyógytorna...

A Dévény-féle gyógytorna tényleg fáj a babáknak?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam valahol,hogy sok baba végigsírja.Ha elkezd sírni,akkor folytatja a gyógytornász vagy hogy működik?Köszi.
2009. máj. 5. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is jártunk a kisfiunkkal Dévény féle terápiára.Igen fáj a babának és az első kezelést végigsírtam a gyerekkel én is. Nem folytatja a dévényes ha nagyon sír a baba, mert Te azért vagy ott, hogy megnyugtasd, és mikor látni fogod a kezelés eredményét...:) sajnos ez ilyen, de erre szokták azt mondani a cél szentesíti az eszközt.

Sok sikert ha erre készültök:)

2009. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár alkalommal sír, aztán megszokja:)
2009. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy jobb lesz,ha a férjem nem jön be,mert ő egy kis sírástól is kikészül.Jó én is,de én szoktam a szadisabb dolgokat megcsinálni mint az orrszívás stb.Hát szomorúan hallom,hogy akkor nem egy kellemes dolog.Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 5. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Akkor fáj jobban a picinek, ha tényleg van valami baj az izmaival.(Pl. eléggé le van tapadva és az fáj, amíg felszabadítják.)Én már láttam olyan csecsemőt is, aki végig kacagta az egészet, illetve olyat is,aki nem reagált rá sem sírással, sem pedig nevetéssel.Egyébként tényleg pár alkalom után megszokják.
2009. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!