Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zuhanyszűrő használt valakinek...

Zuhanyszűrő használt valakinek ekcémára?

Figyelt kérdés
Babám 9 hónapos és ekcémás, most ezt szeretném kipróbálni. Örülnék valami pozitív tapasztalatnak...
2011. okt. 20. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Határozottan. De ne várd, hogy teljesen elmúljon. Nem biztos, hogy csak a víz okozza, de hogy ront rajta, az tény. Keresd meg a kiváltó okot. Mi forgalmazzuk, így nekem nem volt kérdés, hogy megvegyem-e magamnak, de mondtam a védőnőnek is a tapasztalatom.
2011. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos nem használható, mert nálunk a baktérium-tartalom nagyon magas a vízben.
2011. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen ez a zuhanyszűrő?Tudna valaki linkelni?

Bocs hogy itt kérdezek!

2011. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a bacikat is kiszűri, nem értem, hogy miért nem lehet használni nálatok.

3-nak: ez pl zuhanyszűrő, de még nagyon sok ilyen van:

[link]

2011. okt. 20. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.


Vízügyes ismerősünk van, és több sikertelen kísérletünk vízszűrők, víztisztítók terén.

2011. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!