Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FA járóka vagy hordozható...

FA járóka vagy hordozható utazóágyas?

Figyelt kérdés
ilyenekre gondolok itt, hogy a fánál félek, hogy ha eldől, elesik beüti magát. Érvek mellettük, ellenük.
2011. okt. 28. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

nekünk utazóágy van. mentünk nyaralni, anyóshoz és mindenképpen kellett egy ágyikó-járóka. most is azt használjuk, itt van mellettem az étkezőben. így egy legyet két csapásra :)

tény hogy a járókában jobban kilát, jobban tud kapaszkodni. de a 15 hónaposom imád az utazóágyből ki be mászkálni :)

2011. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A járóka sokkal stabilabb mint az utazóágy!
2011. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én járókára szavazok :) nekünk van utazóágyunk, az kicsi, instabil, ki tud belőle mászni, sőt fel is tudja dönteni ha rohangál benne. de nyaralni, vinni a mamához remek :) a járókánál nincs ez, stabil, nagy...

igaz nem igen használtuk a járókát :D

2011. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a járókára szavazok, mindkettő van nekünk az ágyat csak egszer állítottuk fel, hát én alváson kívül nem hagynám benne egy percre sem, pedig jó minőségű de mozog. 11 hónapos babám azt hiszem simán szétrugná nappal. A fa járóka elég jól bírja és könnyű tisztán tartani.
2011. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!