Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptam egy Baby-sitter márkájú...

Kaptam egy Baby-sitter márkájú bébiőrt.200 m-ig 9 V-os elemmel hordozható. Lehet-e a szobában adapterrel az elem kivétele nélkül használni? Nem okoz gondot így? Nem lesz zárlatos?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát zárlatos nem lesz az tuti. De éjjel nem fogsz aludni az is tuti. Nekünk abból a típusból kettő is volt. Az egyiket kölcsön kaptuk és állandóan bezavarta valami, már éjjel sírtam mert nem mertem elaludni (babám külön szobában). Azt hittük h rossz. Erre vettem egy uolyan készüléket csak újjonan. Na az is uolyan szar volt. A kettő pár készülékből csináltunk egyet. Pár napig volt jó, akkor megint kezdődött, h bezavarta vmi. Aztán berágtam és elmentem venni egy normálisat, igaz, h nem volt olcsó, de eddig teljesen jól működik (kopp-kopp-kopp)Sok szerencsét nektek hozzá, én vágom ki a kukába
2010. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekünk is bezavart valami. Aztán felvilágosítottak, hogy egy nagy mágnes van a hangszóróban és tegyem el a TV mellől. Azóta semmi gond. Csak lusta vagyok az elemet kicsavarozni, és ezért érdekel, hogy a kettőt együtt használhatom-e.
2010. jan. 12. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!