Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a Váci úti Brendon KÖZVETLE...

Mi a Váci úti Brendon KÖZVETLEN BOLTI telefonszáma?

Figyelt kérdés
Azok amik fent vannak az interneten mind hibásak, vagy csak központi ügyfélszolgálat van, és az is csak hétköznap elérhető! Nem hiszem el, hogy egy olyan nagy boltnak, mint a Brendon NEM elérhető az üzlete! Ez ultra GÁZ lenne! Szeretném tudni, hogy van-e méret az általam kinézett cipőből!
2011. okt. 29. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Márpedig el kell keserítselek,de sajnos egyetlen Brendonnak sincs telefonszáma.Vagyis a vevőknek nem adják meg.Központi szám van,de egyes boltok külön vevők által nem hívható!!!:(

Tehát hogy van e cipő azt csak úgy tudod meg ha bemész:(.

Ez 1000%,barátnőm ott dolgozott.

2011. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs vevők által elérhető közvetlen telefonszáma a Brendon boltoknak, én is kerestem, felhívtam a központi számot ami meg van adva, ott mondta a hölgy, hogy telefonszámot nem tud adni, viszont az ügyfélszolgálatosoknak van elérésük bármelyik Brendon árukészlethez. Így tudtam meg, hogy az általam kiválasztot boltban van-e az a játék, amit venni akartam, illetve el is tudtam tetetni az ügyfélszolgálaton keresztül. Az a gáz, ha hétvégén nem elérhetők, mert akkor tényleg csak a boltba besétálva tudod meg, hogy van-e amit venni szeretnél. :-(
2011. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha besétálsz, akkor már el is kérheted a telefonszámukat. Nekünk például megadták a bolt közvetlen számát, és ők is fel szoktak hívni, ha valamit rendelek és megérkezett. Igaz, ez egy vidéki bolt.
2011. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Végül mi is bementünk, a vásárlás végén próbáltam elkérni a számukat (mert biztos van, csak nem adják ki, hogy ne zaklassuk őket.. :)) de nem adták meg... :) Hát ez van!
2011. okt. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!