Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az overállrol? 1 éves kisfiamnak venném.! Brendon!

Figyelt kérdés
Vett esetleg valaki ilyen?ha igen akkor milyen minőségre?Szerintetek nem rossz 1 évesnek ilyet venni, egyberészeset?Nem lenne jobb külön kabát és nadrág?
2011. okt. 14. 12:31
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a link!:)

2011. okt. 14. 12:32
 2/10 anonim ***** válasza:

Én kétrészest fogok venni, mert lányom már jár, nem marad meg a babakocsiban, így pl. az ilyesféle overallnál a lábrészt nem is tudnánk használni, felesleges lenne.

Plusz, ha be kell valahová mennünk, akkor csak leveszem róla a kabátot, és nem kell kicibálnom az overallból. Nekünk kényelmesebb a kétrészes.

2011. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.

nekünk is egyberészes volt ekkor még,meg volt kétrészes is,de az inkább a kimenős volt.

(mindkettőt kaptuk,én szivem szerint most is egyberészest vennék,pedig már 3 éves)

2011. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Nekem tetszik! És tök jó benne a levehető tutyi
2011. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 1éves a lányom.Én külön kantáros nacit és kabit vettem,így praktikusabb pl.boltban csak lehúzod a kabátot róla,és tudom kombinálni másik kabáttal,vagy nadrággal.
2011. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ronda...:(

Nézz szét máshol, jobb szebb olcsóbbat találhatsz.

[link]

[link]

2011. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Nekünk ennyi idős lánykámnak kettő volt télre: egy hasonló ehhez, és egy kantáros naci kabáttal. Pont amiatt, amiért az egyik előző hozzászóló leírta. A kabátot egyszerűen lekapod róla, ha be kell menni boltba. Talán jobban ki tudtuk használni, mint az egyberészest.
2011. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem a brendonos nagyon jól néz ki és meleg is. a link nagyon jó áron van,amit linkeltél, csak szerintem azok nem vízállóak :S
2011. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Baromi drága. Kínaiban 3000-ért veszel hasonlót.

Én jobban szeretem az egyberészest, abban valahogy "egyben van" a gyerek is.

2011. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 4-5 évesen is egybe részes van. Mert így ha befekszik a hóba, nem kell aggódnom amiatt, hogy kabát alá megy. Előtte 2 részes volt, nekem nem jött be.

Ha tudtam, hogy boltba megyünk, akkor nem abba ment.

2011. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!