Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél hete folyik a lánykám...

Másfél hete folyik a lánykám orra, és köhög is már. Voltunk orvosnál ( 2 -nél ) is, az egyik az ügyeletes volt, a másik a sajátunk. Azt mondták megvan hűlve?

Figyelt kérdés
Adjak neki cebion cseppet és sok folyadékot. Nem múlik!!!Adtam neki lándzsás útifűvet is. Mit tegyek? Vigyem el máshoz? Nem lázas, étvágya is van,bár tegnap éjszaka félóránként fent volt, mert köhögött szegénykém.Csütörtökön megyünk orvoshoz, 1 éves státuszát meg kell csinéltatni. Akkor megint megnézetem szegénykémet, de nem hiszem el, hogy 2 orvos sem tud hasznos tanáccsal szolgálni:(Bocsi, hogy hosszúra nyúlt , de elvagyok kenődve...
2009. máj. 5. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
szia,én már a cebion csepp helyett inkább vitacolan szirupot adnék neki,azaz adok is az egy éves babámnak(3 hét mulva egy éves) mert sztem hiába esznek mindenféle gyümit,meg zöldséget szükségük van vitaminra(igazira)is . ezt állitja az én orvosom és védönöm is,és akkor hamarabb gyogyulnak ha megbetegednek,és nem is minden betegséget kapnak el,remélem beválik,de az a lényeg,hogy a babád eszik meg iszik,sztem,még ha van othon párologtatod akkor néha bekapcsolhatnád nála,vagy éjszakára a kis ágya mellé tehetnél összeállitott vizben forralt teakaveréket is,remélem segitettem egy picit neked.
2009. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ! Sokat segítettél:)

2009. máj. 6. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!