Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen készségfejlesztő...

Milyen készségfejlesztő játékot vegyek a 10 hónaposomnak?

Figyelt kérdés
Hétvégén lesz 10 hónapos, nagyon okos és érdeklődő baba. Tud integetni, pacsit adni, utánozz egy két mimikai dolgot, táncol, szavakat mond. légé önálló, szerencsére nem kell vele játszani, mert megy amerre akar. Kb. 5 perc után otthagy a játékaival. Nagyon szereti az olyan játékokat amiken lyuk van és nyúlkálhat benne. :) Mit érdemes vennem? Kinek mi vált be? Szívesen készítek neki itthon is játékot, de semmi ötletem nincs.
2011. okt. 27. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi már 8 hónapos korában kaptunk formabedobót, és a mai napig imádja! ( sokszor be is teszi ) Vagy puha baba építőkockát, amiből tornyot építhet.13 hónapos lányom pl. imádja ledönteni, amit én építek, és nagyokat kacag rajtam.
2011. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Amit még nagyon szeret a lányom, azok a mesekönyvek, töménytelen mennyiségben.Olvasni már nem nagyon tudok, mert ellapozza, és nem marad egy helyben, de nézegeti, leköti, és egyedül is nagyon jól elszórakoztatja magát vele.Nézi az állatkákat, és mindig elmondom, neki, mit lát.Ő ezt nem is fogja megunni, mert már 2-3 hónaposan olvastam fel neki.Akkor még könnyebb dolgom volt, mert nem mászott el:))
2011. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!