Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babám tud járni de...

15 hónapos babám tud járni de nem akar?

Figyelt kérdés
nem akarja elengedni a kezem, mert szerintem fél, de a minap rátettem egy ilyen "baba járkáltató pórázt" hogy érezze a biztonságot, de nem tartottam öt és teljesen egyedül tipeg. mit tegyek, hogy merészebb legyen? mindjárt itt a kistesó és jó lenne ha addigra elindulna egyedül.
2011. okt. 31. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szio nekünk csak ugy engedte el a kezünket illetve a butort hogy bátoritottuk illetve párommal egymással szembe leültünk és közénk tettük a babót és hivogattuk egyre nagyobb távolságra ültünk és egy hét alatt ugy megtanult menni és olyan szinten sertepertél hogy nem lehet lelölni:D Nem kell"poráz" Járássegitő stb stb
2011. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem mer, lehet, hogy csak nem megy neki még olyan biztosan az egyensúlyozás. Semmiképp ne erőltesd, főleg ilyen hülyeségekkel, hogy babapóráz! Rosszat tesz a gerincének, ha erőlteted. Régen is megtanultak járni a gyerekek, amikor még hírből se ismerték ezeket a járássegítő dolgokat. Nem tudom, minek kell erőltetni attól, hogy jön a kistesó.
2011. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szintén 15 naposom van, kb 3 hete engedte el a kezünket! annyira vártam már hogy egyedül járjon, el sem tudom mondani. de azon kivül amit az első irt, hivogatni, bátoritani, mást mi sem tettünk. most már magabiztos, de én nagyon féltem mert úgy jár mintha fújná a szél:))bármelyik percben leeshet.
2011. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia a kisfiam 15 honapos, 13,5 volt mikor elengedte a butorokat, kellett 3 hét mire a lakásban egyedül közlekedett, most hogy már tud egyedül menni (jo nem göröngyös talajon meg nem a kertben), most nem akar sétálni, sztem zavarja a nagykabát, bakancs.. mindig fel akarja vetetni magát.
2011. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válszokat, hát hívogatjuk mi is egyikünktöl a másikhoz csak ö olyan hirtelen nekiindul, hogy mindig el kell kapni, a "pórázt" csak egyszer próbáltam a kiváncsiság kedvéért, vagy ha fogom a ruhája szélét, ugy is megy, csak érezze, hogy valaki fogja, hát remélem hamarosan elindul :)
2011. okt. 31. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!