Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tipusú játékot vegyek...

Milyen tipusú játékot vegyek 9hós babámnak, ami lefoglalja?

Figyelt kérdés
Régieket már megunta valami új kéne.
2009. máj. 5. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hehe, eszembe jutott erről saját 9,5 hós kisfiam, akit semmi nem érdekel most, ami játék :) Ellenben a ruháskosár, szűrő, műanyag pohár és társai leköti rendesen :D
2009. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van :-) A szoba felfedezése a legnagyobb játék. Nemrég vettem Fisher price sütifalót. Eleinte lekötötte, de most egy kicsit szünetelteti. A zenés játékok azért még menők nála, de az asztal alól kiszedhető fotóalbumok, az iratgyűjtők, üres ásványvizes palackok a legjobbak :-) Mostanában nem is próbálkozom új játék beszerzésével, úgy látom felesleges (főleg, hogy még nem ül fel magától, így inkább mászik és gurul). Próbálhatod esetleg az építőkockát, ha eddig még nem volt, illetve ki-be pakolós dolgokat.
2009. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen valami olyat vegyél amivel lehet játszani!Pl formabedobót,toronyépítőt.stb...ezekkel sokáig tud majd játszani.az én fiam szereti még a labdát.

De tényleg,ebben a korban minden más jobban érdekli őket.Nálunk a picicnek van egy saját lábasa amiben vannak kincsek,pár naponként teszek neki bele új dolgokat aminek nagyon örül,főleg amióta ki és be is tudja pakolni őket.

2009. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú vegyél autót. Aztán lehet még labdát, mesekönyvet.
2009. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fp. zsiráfos golyopálya
2009. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!