Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, a Magne B6 tenleg jo...

Anyukak, a Magne B6 tenleg jo a faradsag, kimerultseg ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanaban azt vettem eszre, hogy egyszeruen nincs kedvem meg energiam bizonyos dolgokhoz. Lehangolt es energia szegeny vagyok. Nics kedvem tekeregni a kisfiammal, jatszoterre menni... Egyszereun nincs energiam ellatni a napi teendoket. Nincs turelmem es ingerlekeny vagyok. Gondoltam kiprobalom a Magne B6-ot. Szerintetek jo otlet?
2011. okt. 31. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ma vettem Magne B6 Feminát, mert én a menstruáció előtt, alatt nagyon ideges vagyok és fáradékony. Nekem sincs kedvem semmihez. És sajnos ilyenkor kiabálok is a 19 hós kisfiammal, amit nem akarok. Remélem használni fog.
2011. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat. En is ki fogom probalni. Remelem hasznalni fog mindkettonknek. :) Sajnos nallam is elofordul a kiabalas. Ezert is probalok valamit tenni mert ez igy nem jo es en sosem voltam ilyen. :(
2011. okt. 31. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, a Magne B6 nagyon jó ilyesmire.

De ha ennyire erőtlen vagy, lehet hogy szülés után vérszegény lettél (nálam is ez volt), érdemes lenne egy vérképet csináltatnod.

Esténként igyál citromfű teát.

2011. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is masodik valaszado. Mar eleg regen szultem, lassan mar 2 eves lesz a kisfiam. Valahogy ez a faradsag par honapja kezdodott. Az az erdekes, hogy dolgozom is. Nagyon nyugis munkahelyem van egy irodaba, szoval ki tudnam itt pihenni magam, nyugodtan eltudok menni ebedelni, kavezni, kolegakkal dumalgatni... tehat felszabadulok 8 orara az anyasag alol, de megis mikor hazaerek olyan kedvetlen es faradt vagyok. Nem ertem. :( De ki fogom probalni mindenkeppen a Magne B6-ot aztan meglatjuk.
2011. okt. 31. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: hát ez az hogy a szülés előtt nekem sem volt sose ilyen a menstruáció előtt. Úgy látszik a görcsök elmúltak és lett helyette ez. :)
2011. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!