Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert alszik 1 eves kislanyom...

Miert alszik 1 eves kislanyom 14-16 orat naponta? Masnak is alszik mostanaba ennyit a babaja? A babaknal is van tavaszi faradsag?

Figyelt kérdés
Szokatlan, hogy Reggel miutan a nagyok suliba mennek o reggeli utan vegig alussza a delelotott. Sot meg delutan 3-5 is alszik.Az etvagya jo.
2010. ápr. 29. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ez az aluszékonység nem normális egy egy éves gyereknél
2010. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg fura...Szerintem sem stimmel valami!
2010. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2010. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. Neki ennyi az alvásigénye.
2010. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14 hónapos lányom éjjel alszik egyben 10-11 órát, ebéd után pedig 3-at. Semmi baja.

Lehet, hogy a babád érzékeny a melegfrontra, és ezért aluszékonyabb. Ugyebár, megint nem kicsit változott az időjárás az elmúlt napokban. Vagy, valami lappang benne, valami vírus, ilyesmi. De ez úgyis kiderül pár napon belül.

Nem kell egyszerre a legrosszabbra gondolni, és azzal ijesztegetni másokat "hogy ez nem normális, meg valami nem stimmel....".

2010. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Én gyerkőcöm mindig is sokat alvó gyermek volt. Még emlékszem, hogy 1 évesen éjszaka aludt este 9-től reggel 7-ig kb. egyhuzamban. Aztán délelőtt 10-től kb. délig, és délután 3-tól kb. 5-ig. Ez összesen 14 óra a 24-ből. Ja, és semmi baja nem volt, nincs most sem. Csak azért, mert más gyermeke keveset alszik (feltételezem), nem kell egyből lenemnormálisozni a másik sokat alvó gyermekét....
2010. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem néhány hét múlva 3 éves, és éjjel 10-11, nappal 2-3 órát alszik, örülj neki, hogy ilyen jól kipiheni magát, annál kiegyensúlyozottabb lesz.


1 évesen nálunk is legalább ennyit aludt, és mindig mosolyogva ébredt. :)

2010. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mégvmi: Aki "nem normálisnak" titulálja ezt, kérem, írja le saját tapasztalatait.
2010. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!