Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapja szültem, most...

Három hónapja szültem, most kezdett hullani a hajam, de nagyon. Van így még valaki? Mit szedtek rá?

Figyelt kérdés

Bocs, hogy ebben a témakörben kérdezem, de úgy gondolom, itt van a célcsoport, aki hasonló cipőben van mint én.

Szóval, nagyon elkezdett hullani a derékig érő hajam, elég ijesztő!! Szerintetek elég ha vastablettát szedek, vagy célszerű mást (Hairclinik vagy hasonló) szedni. Nektek mi vált be?


2011. okt. 31. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szedhetsz vasat, ártani nem árt szoptatás alatt, de a hajhullásra nem fog használni. Én már második gyermekemet szoptatom, az elsőnél is hullott. Ilyenkor a hormonok miatt, nyugi. Tudom, h ijesztő, de nem leszel kopasz, abba fog maradni. Hiába szedsz bármilyen csodaszert, nem fog használni. De vasat azt amúgy is szedhetsz, szoptatás alatt a szervezet igénybe van véve, nem ártasz vele. Én is szedem, de azért mert állandóan fáradt, többen megjegyezték már h sápadt vagyok, ráadásul a pici vashiányos, így nem árt, ha anyatejen keresztül is kap plusz vasat.

Úgyhogy, nyugi, el fog múlni.

2011. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy hullik a hajad. Ez mindenkinél így van. Általában a szülés utáni 3. 4. hónapban kezdődik. Nálad azért látványos mert hosszú a hajad. A terhesség alatt kevésbé hullik a haj, most azokat a hajszálakat veszted el, amik az alatt az idő alatt hullottak volna ki, csak most sajnos egyszerre jön az összes. : )
2011. nov. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos normális, mértéke pedig alkati. Nekem a szoptatás alatt végig hullott, a halántékomon már kezdtem rendesen felkopaszodni :( Pedig jó volt a vasam, vérképem, pajzsmirigyem. Bánfit, Varga hajcseppet és DM-es hajvitamint próbáltam, nem használtak. 1 éves volt a fiam, amikor új hajak kezdtek megjelenni, napi 2-3 szopi mellett. Most (15 hós) elég viccesen nézek ki, mert tele van a fejem apró kunkori babahajjal :)
2011. nov. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgyanígy volt már szégyeltem utcára menni mert az amúgy is magas homlokom a hajhullás végett még magasabbnak látszott mert nekem főleg elől hullott ki de egyszer itt olvastam amit azóta is áldok a Varga hajcseppeket hajhullás ellen na az nem hogy dússá varázsolta a hajam de még nőni is úgy elkezdett hogy most olyan hosszú amilyen még soha nem volt:))csak vigyázz mert hamísítják én a BIOSZALLITO.HU oldalról rendeltem és ez tuti az igazi meg tényleg használd minden nap és meglátod igazam volt:))
2011. nov. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Ne ijedj meg!

A terhesség alatt nekem egyáltalán nem hullott a hajam (egy szál se), és csodálatos dús lett...na meg irtó hosszú.


Szülés után természetes, hogy kihullik mindaz, ami a terhesség alatt nem hullott ki.

Még 1-2 hónap és visszaáll a terhesség előtti állapot. Nem kell rá semmit szedned.

2011. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint az utolsónál, olyan szép és dús volt a hajam terhesség alatt, hogy mindig kibontva hordtam. :-)) Természetes, higy nagyon hullik, de nem kell aggódnod miatta. Visszaállnak a hormonjaid és rendben lesz megint. Én nem szedtem rá semmit, mert szoptattam, és amellett nagyon kevés természetes készítményt találni amire rá merik írni, hogy szoptatás alatt szedhető.
2011. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most 4 hós a babám, egy hónapja már nem szoptatok! És most kezdett el hullani a hajam!!! Középhosszú hajam van,de rengeteg kijön még fésülködés nélkül is. Még nem próbáltam semmit szedni rá,de örülök,h feltetted a kérdést! :) Legalább én is kapok választ!
2011. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egy kicsit megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül és hogy valószínű csak átmeneti az állapotom!!
2011. nov. 1. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!