Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy 4,5 honapos baba...

Ha egy 4,5 honapos baba feltunoen rag mindent az fogzast jelenthet vagy amugy is ragcsalnak ebben az eletkorban?

Figyelt kérdés
szerintem meg kicsit korai a fogaira gondolni es a szajaban sem lathato vagy tapinthato semmi, viszont nyugosebb par naoja, nem tud lenyugodni, alvas elott is jar keze-laba, mintha az izmai "feszultsegben" lennenek, nyoszorog es rag. arra gondoltam, h esetleg 4,5 honaposan mas babaja is igy viselkedik, h mindent a szajaba tesz es kostolgat?vagy tenyleg a fogai mocorognanak?
2009. máj. 6. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is 3-4 hós korától rágott mindent, de az első foga csak 6 hósan jött, szóval nem feltétlenül a foga miatt csinálja.
2009. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a lányom 3,5 hós korától "nyálgép" napi 5-6 előke csatakosra ázik rajta és MINDENT rág. Most 7 hós, még 1 foga sincs.
2009. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én picurom 3 hónaposan kezdett el mindent a szájába tömködni, és rágni, de 8.5 hósan bújt ki az első két fogacska. Nekem azt mondta a védőnő, hogy így fedezik fel a dolgokat, nekik a száj egyfajta érzékszerv.
2009. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 4és fél hónapos, mindent rág és nyáladzik, nos tegnap kijött az első fogacska, már harapdálja vele a cicimet:) Megelőzte hangos sírás / egyik percben mosolyog, aztán keservesen sír / és sok sok nyűglődés, az utóbbi 1 hétben nagyon sokat kellett dajkálni. Sokaknak viszont még 3-4 hónap míg fogacska lesz belőle.
2009. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!