Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mielőtt szültem egyénileg...

Mielőtt szültem egyénileg fizettem a tb-m! 6 hónapja megvan a fiam azóta nem, mert úgy tudtam ilyenkor alanyi jogon jár a gyermek 3 éves koráig?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy levelet miszerint 26. 000 ft tartozásom van. Hozzájuk is kelet volna valami papírt juttatni hogy szültem? Vagy mi a teendő?
2011. nov. 2. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyest,vagy tgyás-t kapsz?Mert akkor nem kell tb-t fizetned.Lehetséges,hogy a szülés előttről van ez.Nem?
2011. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is magam fizettem szülés előtt. Az apehtól kérnem kellett egy papírt amit ki kellett töltenem hogy ezután nem fizetem mert gyesben részesülök. Menj be az apehba ott segítenek.
2011. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm remélem nem fizettetik meg az elmúlt 6 hónapot velem nem tudtam,hogy ehhez is papírt kell kitölteni!
2011. nov. 2. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!