Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos baba razza a fejet,...

8 honapos baba razza a fejet, lehet ez valaminek a tunete?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segitsegeteket szeretnem kerni, a kislanyom razza a fejet(oldal iranyban). Eloszor csak parszor csinalta de ma mar egyre tobbet. Lehet ez valami betegsegnek a jele? Veletek volt ilyen? Vagy csak tetszik neki? Ha tudok valamit errol kerlek irjatok meg mi(k)tol lehet ez.

2011. nov. 2. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiam 7 honapos kora ota bologat egyfolytaban. Most kezdte el oldalra is razni a fejet. Kozben meg rohog. Csak a felnotteket utanozzak, amikor mondjuk nekik hogy nem meg igen. Szerintem ne aggodj miatta. :)
2011. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én kislányom is ráza a fejét és vigyorog közben.Semmi baja csak tetszik neki.most vagyunk 7 h.és 1 hetesek.
2011. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 éves ikerim vannak, mind a kettő hónapok óta rázza a fejét (mintha nemet mondanának), én nem tulajdonítok nagy jelentőséget neki.
2011. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is rázza a fejét. Közben pedig nagyokat nevet!
2011. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem 9 hós a fiam, már kb 3 hónapja csinálja ezt a fejével, én úgy beparáztam hogy elvittem neurológushoz, hogy mi ez?? azt mondta hogy egy rossz szokás, vagy csak tetszik neki, nem kell aggódni addig, amíg rá szólsz és abba hagyja, illetve ha nem veszti eszméletét.......( a kezdeti epilepszia tünete is lehet, ha eszméletét veszti)

De én most sem vagyok nyugodt, és képzeld van hogy napokig nem csinálja, utána meg újra csinálja naponta többször.......

2011. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megnyugtattatok.
2011. nov. 2. 18:34
 7/7 Alexa322 válasza:
Sziasztok, ez már pár éve h írtatok.Hogy alakult a fejrázás nálatok tovább? Mert nálunk úgy szintén 9 hos.és napotta töbször is rázza a fejet a keze is úgy bevan feszulve, én nem tudom mi lehet ez.
2023. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!