Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huggies pelenka és törlőkendő...

Huggies pelenka és törlőkendő bevált?

Figyelt kérdés
A shea vajas törlőkendőt szeretném kipróbálni meg a midi méretű pelenkát.
2011. aug. 20. 18:56
1 2
 1/11 Tom Benko ***** válasza:
Saját tapasztalat szerint kiváló. De azért várj meg még további véleményeket is.
2011. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt a popsitörlőt még nem próbáltam, csak a simát, és az uborkásat a Huggiestól.Igaz, hogy szakad, de nagyon jó az illata, és én szeretem.A baba egész testét át lehet vele törölni, az arcát is.A Midi pelust viszont próbáltuk, nekem bejött.Ha jól emlékszem, Micimackós az egész.Az a legjobb benne, hogy gumis a dereka, és akárhogy mozdul a lányom, nem folyik ki belőle semmi.Ez a méret már szorítja a combját, pedig még csak 7,5 kiló.Csak én drágának tartom, mi most Babytime-os Penny-s pelust használunk.1990 ft-ért vettük az 56 darabosat, a célnak ez is megfelel, és semmivel se rosszabb, mint a márkások.
2011. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
törlökendö a kedvencem, nem olyan ragacsos mint a többi,a pelusból minden kifolyt habár akkor még 2-3 hónapos volt a babám, de azóta sem vettem olyat.
2011. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jók!!
2011. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bár törlőkendőből csak egyfélét használtam, de nagyon szerettem.Viszont most az ára miatt nem veszek.

A pelust viszont szeretjük, de vastag combú a lányom így már 6,85 kg-osan kellett neki a 4-es méret.

Ettől függetlenül kiváló pelus.Az ára nem mindig jó, de kuponnal veszem.Ha nincs kuponom akkor pedig zöld teszkósat veszek, az ezzel egy kategória szerintem, bár van akinek nem jön be:)

7,5 hós a lánykám

2011. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem jó ! A pelus ugyan jól szív de kemény és rosszul passzol a gyerek testéhez .. ! Szerintem
2011. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Születèse òta csak Huggies! Imàdjuk, bàr èn a prèmium pelust hasznàlom 12h van ràírva, hàt egy èjjel meg semmikor se folyt ki semmi, csak ha èn lazàbban tettem rà, akkor. Törlôkendôjük is szuper.
2011. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A pelusból sajna minden kifolyt...

A törlőkendő átlagos...

2011. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Végigszenvedtünk egy csomag pelust, folyton át kellett öltöztetni, mert minden kifolyt, azóta nem vagyok hajlandó semmiféle Huggies venni.
2011. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt a törlőkendőt nagyon szeretem, elég nedves, jó az illata, de a pelusokkal nem vagyok megelégedve, a kisfiam combjánál kifolyik, mert nem egy nagy combis, inkább vékony alkat, neki nagyon nem passzol ez a pelus.

Nekünk csak a Libero vélt be eddig.

Én sem veszek Huggies pelust többet, megbántam, hogy másodszor is megpróbáltam, az első negatív tapasztalat után!

2011. aug. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!