Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdödő náthát mivel állíthato...

Kezdödő náthát mivel állíthatom meg? Kinek mik jöttek be? 8hós

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi:-( egyszerűen belekeveredtünk és szerencsére 3 nap alatt át is esett rajta. Én orrspray-t használtam neki, meg homeos bogyót, semmi mást. Egy napig folyamatosan szívatni kellett az orrát, annyira folyt, nem aludt éjszaka sem szinte, mert állandóan felriadt a nátha miatt. Ma már szerencsére jól volt. szintén 8 hós:-) Kitartás, talán hamar túlestek rajta ti is!
2009. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Cebion csepp.
2009. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: cebiont én is adtam neki, hát, nem tudom, hogy az használt-e. azt hiszem a legtöbbet az orrspray segített nálunk.
2009. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

HAGYMATEA!

1 fej v.hagymát megpucolva kettévágva 20 percig főzöd, leszűrös és ízlés szerint ízesítve forón elkortyolgatod!

Dédmamám hagyta ránk örökségül eme gyógymódot és ez az első amit bevetünk, gyerekkortól lehet inni.

2009. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Stahl Judit mondja,eg y gerezd fokhagyma.lehet büdi elsz egy kicsit,de legalább nem leszbeteg:D
2009. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált:Sinupret csepp+Béres csepp+Cebion vagy Oscillococsinum+Cebion 2* multi,sós orrspray,(mostantól) hidegpárásítás,orrszívás,2-3 nap estére Nasivin orrcsepp,akác mézes hársfatea,gyakori szellőztetés,sok folyadék,sok gyümölcs és nem kell megijedni a vírusos nátha gyógyulása akár 14 napig is eltarthat.
2009. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!