Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Johnsoms...

Mi a véleményetek a Johnsoms baby termékekrol?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

a lehető leg allergénebb,ami ma a piacon van

üdv:kozmetikus anyuka

2011. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, én a védőnőtől hallottam, hogy gyakran okoz allergiás reakciót a Jonhsons. Mi szoktuk használni a fürdetőt, meg a babaolajat, de nem volt vele semmi gond.
2011. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy német teszt újságom ott mindenre csak közepest kapott. A hozzáadott adalékanyagok minösége a rossz. ez igaz tavalyi.
2011. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A fürdetőjét használjuk, nincs vele probléma. Nagyon finom a babám bőre, nem szárítja ki neki.
2011. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

sajnos csak a marketingje jó.

ha jót akarsz a babádnak, akkor csak gyógyszertári készítményeket használjon. ha mindenképp valami boltit szeretnél, akkor Beba termékek.

2011. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én allergiás voltam rá, kiütéses lettem tőle, ami viszketéssel párosult, így nem mertem a babámnál alkalmzani.
2011. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát...nálunk kiszárította a pici bőrét, szegénykém utána csak vakargatta magát, úgyhogy még kenni is kellett. Aztán én használtam el, de nem tetszett... még a dm-s tusfürdőtől is jobb lett a bőröm mint ettől...
2011. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az újszülött osztályon azt használnak, ezért itthon is ezt használtuk. Nagyon szeretem, isteni az illatuk, puha, finom a bőre tőlük.

DE a védőnő nem ajánlja.

2011. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam két hónap használat után lett kiütéses a fürdetőjétől.Sajnálom mert isteni illata van,de az is elgondolkodtatott hogy ez az isteni illat vajon mitől marad meg ilyen intenzíven.?Csak nem a sok adalékanyagtól?Hát a mi ismerős körünkben senki nem tudja használni.
2011. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi azt használtuk a kislányom kb.1hónapos kora óta.Semmi baja nem volt tőle,pedig érzékeny bőrü.Szombathelyen még a kórházban is ezzel fürdetik az újszülötteket.Már 19 hónapos a kislányom nemrég tértünk át a niveára.
2011. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!