Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erős paprika mikortól adható...

Erős paprika mikortól adható a babáknak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ma főztem, és tettem az ételbe egy kis erőspaprikát, pont annyit, hogy legyen egy kis csípős íze... ebből kaphat a másfél éves kisfiam?
2011. nov. 5. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Ez most vicc vagy tényleg ennyire "sípszó" vagy?!
2011. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem kaphat.


Én pl felnőtt fejjel sem bírom az enyhén csípős ételeket sem, kikészíti a gyomrom. Szóval erre nincs recept, hogy mikortól kaphat, de egy másfél éves baba még tuti nem kell, hogy akárcsak kóstoljon is belőle.

2011. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem neki készítettem, csak ahogy meglátta, kért belőle, de nem adtam, és ezek szerint jól tettem. Nem is fogok akkor. Lehethogy tényleg hülye kérdés volt, de kíváncsi voltam. Bocs, ha vkinek ezzel a lelkébe gázoltam!
2011. nov. 5. 19:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves , úgy eszi a csípős kolbászt, hogy csak nézzük. Nem értem, hogy tudja enni, de imádja.
2011. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, megkostólhatja, de nem valószínű, hogy szeretni fogja. Kisfiam is kb, ennyi idős volt, amikor marhapörit kostólt.Szintén enyhén csípősen, nem jött be neki. Nem is szereti a csípős dolgokat.
2011. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Anyukám elmondása szerin 8 hónapos voltam mikor elkezdtem üvölteni az erős gulyáslevesért, ők ették. Annyira behergelem magam, hogy anyukám megkínált vele. Faltam. A mai napig imádom az erőset 32 éves vagyok, mindig is szerettem. Ez sztem gyerekfüggő.
2011. nov. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 8. 09:00
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan vágd tönkre a gyerek bélbolyhait! Nemhogy összetennéd a két kezed, hogy egészséges gyermeked van! Lehet lepontozni nyugodtan, ettől még nem leszel szuperanyu. Amúgy kérdezd meg a gyerekorvost nyugodtan.
2011. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 70%-os válaszoló, ez a kérdés már nem aktuális, a kérdező megköszönte a válaszokat. A véleményedet pedig normálisabb hangnemben kellene kifejezned, választ várt, nem kioktatást. És engem is nyugodtan lepontozhatsz.


2. voltam

2011. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én az első voltam és nem vagyok minden nap neten, így nem láttam hogy megköszönte a válaszokat és már nem aktuális. De, örülök, hogy ennyi ráérő ember van. Ja, mindenkit lepontoztam.
2011. nov. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!