Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! 6 hónaposak a babák...

Alinaaa kérdése:

Segítség! 6 hónaposak a babák karácsonykor, ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

A fiam és a keresztlányom is fél éves lesz karácsonykor. 2. babák, szóval sok minden kihúzva, ami van. Ötletem sincs mi lenne jó. Ajánlanátok?Olyan 25EUR-7000Ft.kb.

Köszi


2011. nov. 6. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én nem költöttem ennyit a fiamra, kapott egy rugdalózót és egy gyöngyös tologatós játékot.

A karácsonyfa, a fa fényei, az ünnepi hangulat amit ti sugároztok felé, ezek az igerek és érzések bőven elegendőek neki. Azonkívül átlátszó csomagolópapírba tettük az ajándékát és az jobban érdekelte bontás elött, közben mint a játék. Szerintem egy fél éves gyereknek még nem kell túlbonyolítani az ajándékok sorát. De azért adok néhány tippet, hátha találsz közte valamit.

Előke, rugdalozó, bady, zokni, harisnya, csörgő, rágóka, kisautó, morzsolós kendő, zenélős plüss, zenélős játék.

2011. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!