Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonykor én lennék az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor én lennék az ajándék a 19 éves barátomnak mikulásos fehérneműben táncolnék/sztriptízelnék neki . Örülne neki? Ha esetleg van tanácsotok azt is elolvasnám . Nemet/kort kérnék .

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintme azért vegyél neki valami maradandót is, nem mintha ez nem lenne az, ráadásnak jó lesz.
2010. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet de még csak szeptember van :D
2010. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
második válaszoló, köszi, megnyugtattál, kicsit megijedtem, hogy átaludtam az őszt! :D
2010. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

karácsony?

19 éves fiúknál az még túl messze van

Ahogy a bölcs kinaiak mondják, a folyón akkor kell átkelni, amikor odaérünk.

2010. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah fogok örülni, de majd úgy teszek mintha meglepődnék, és még nem tudnák róla.

19/F

Am. igen. Ha szeret akkor minden perc ajándék neki, amit veled tölthet, amit együtt éltek át. Amit pedig tőled kap mindennél töbre fog tartani.

2010. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem h milyen hónap van .köszi.
2010. szept. 16. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!