Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorlott kendősök, szerintet...

XStefix kérdése:

Gyakorlott kendősök, szerintetek is a Lana a legjobb márka?

Figyelt kérdés

Akiket személyesen is ismerek (anyukák, hordozó-oktatók is) egyöntetűen erre voksoltak kényelem és tartósság szempontjából. Tudom, hogy drága (legalábbis újonnan), de mivel 2. gyerek lesz, valószínűleg szükségem lesz egy jó kendőre. Derékfájós vagyok, úgyhogy fontos lenne, hogy kíméljen.

Köszi!


2011. nov. 6. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenki ezt mondta, vettem én is egyet használtan a német ebayről a girasolom mellé. Azóta sem használtam. Nekem a girasol a legjobb, de szerintem ez egyéni preferencia kérdése lehet.
2011. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem majdhogynem mindegy milyet veszel. A derekad nem a kendőtől fog nem fájni. Elöl cipelsz egy gyereket, ez önmagában nem egy derékkímélő dolog, szerintem ebből a szempontból teljesen mindeg milyet veszel. A drágább kendőkkel könnyebb kötni. Nekem egy Nandu és egy Amazonas van, mindkettőt szeretem, a Nandut az anyagvastagsága miatt talán nem annyira, pont azért mert picit nehezebb vele kötni. De ha már meg van kötve, és ha jól van megkötve, akkor nem húzza az ember derekát.
2011. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól betört,puha a Lana akkor jó lehet. Nekem didymos kendőim vannak, számomra kényelmesebbek mint a lana kendők. [link]


a mamami fórumon sokmindent megtudhatsz a kendőkről. Én is ott kezdtem, támogatást, segítséget kaptam. Fél éve csak kendőzöm, már többfélét kipróbáltam és vettem is. Már a hátamon hordom a fiam, közös kabátban...Nagyon élvezzük, a kocsi azóta sem került elő.

2011. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!