Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen a Vigantolos cseppentővel?

Figyelt kérdés
Általába soha nem tudok 1 cseppet cseppenteni,mert nemjön,aztán úgy megindul,hogy 2-3 csepp lesz belőle.Utána nem adok csak 2-3 nap múlva,de jó ez így?
2011. nov. 7. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez így nem jó!

Próbálkozz egy kiskanálba cseppenteni...

2011. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Gyogyszertarban lehet kapni pipettat viganolos uvegre, azzal pontosan tudsz cseppenteni.
2011. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Semmi bajt nem csinálsz vele, ha így adod, ahogy írtad. Én sosem adtam kiskanálba, csak ráragad a fele, mindi a szájukba cseppentettem. Van, ahol amúgy is heti 2x2 csepp az adag a doki szerint.. Nyugi, jó ez így...
2011. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Az sem baj ha napi 2-3 cseppet adsz, ugyanis amire nincsen szüksége a szervezetének, az kiürül. Semmi gond, teljesen jó így is.
2011. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség az utolsó válasz, mert a D-vitamin zsírban oldódik, tehát fel tud halmozódni a szervezetben.

Amiből a felesleg kiürül, az a vízben oldódó vitamin, mint pl a C.

2011. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó! Esetleg védőnői főiskolát végeztél mint én ? Mert akkor vitatkozhatunk, hogy a felesleges D-vitamin kiürül e a szervezetből vagy sem :)
2011. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,ezt a pipettát megnézzük a gyógyszertárba.
2011. nov. 7. 10:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért 'hasznos' és 'jó' ez az oldal, mert itt mindenki eltudja mondani, ő bizony hogyan csinálja a dolgokat a mindennapokban.

Ahogy írták .. vannak, akik védőnői főiskolát végeztek, de szimplán van, aki pont 10 perccel ezelőtt kérte ki a gyerekorvosa tanácsát ez ügyben. Itt mindenki minden szakon végzett, hiszen itt vannak orvosok, jogászok, üzletemberek, kertészek, állatidomárok, etc .. csak éppen ÖN JELÖLTEN!

Mindenesetre, hallgass rájuk, hiszen itt látod a mindenki diplomáját (ha van), látod azt, hogy volt éppen a gyermekével orvosánál, aki ezt meg azt mondta.

A D-vitamin adagolása is - ha egyébként beírod az itteni keresőben látni fogod - általában össze-vissza van. Mindenkinek mást mond az orvos, mindenkinek másmilyen az üvege, mindenki másképp adja be. Olvastam én már olyat is, hogy vízben beadni a legjobb, mert nem tapad oda semmihez se... kár, hogy zsírban oldódó a vitamin. :)))


Mindenesetre, ez csak egy 'szösszenet' volt, amit leírtam és bocsi, hogy eltértem a tárgytól és témától. Még inkább bocsánat, hogy megbántottam - mert tudom, hogy MEGBÁNTOTTAM - a kedves diplomás védőnőt, aki ide írt! (Nagyra tisztelem munkátokat, sokat köszönhetek nektek!)


Tudom, hogy drága a telefon, a benzin az IDŐ .. de mégis, ha teheted inkább a saját gyerekorvosodat vagy védőnődet kérdezd meg a gyógyszer és gyógyászati kérdésekben.

Mert itt, mindenki mást mond! Még, ha jó indulattal is csak segíteni akarnak, akkor is. És, honnan fogod tudni, hogy mi a jó lépés?!? Hogy tényleg jó-e, ha úgy adod be a dolgokat a gyerekednek, ahogy itt a 2837923473. személy írja?! De, te tudod .. csak majd, ha valami más kérdésnél (ami ennél súlyosabb lesz, de NE legyen) ön jelölt "orvos" mondja majd a választ és úgy teszel és gond lesz ... akkor ne reklamálj .. mert majd nem lehet kinél :((


Ugyanis ... ön jelölt ROSSZ ember NEM létezik !!!



u.i.: Bocs, ha valakit megbántottam.. és ne vedd 'támadásnak' ezt a szösszenetet kedves kérdező!

2011. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem ikreim vannak,és ha orvoshoz megyünk az eléggé káosz szokott lenni,mert mindkét gyerek ordít,beszél nekem az orvos,az aszisztens azt sem tudom hova figyeljek stbEzt mindig elfelejtem megkérdezni,telefonon ezért meg nem akarnám zaklatni.Nem haragudtam meg,mert részben igazad van,azért írtam,hogy a pipettának utána nézek.Csupán tapasztalatokra voltam kiváncsi.De gondolom te is szoktál itt kérdéseket feltenni,ha itt vagy.Azért köszönöm,hogy ilyen bőven kifejtetted a véleményed.
2011. nov. 7. 10:55
 10/16 anonim ***** válasza:
AZ én kislányom 1,5 éves és még 3 cseppjével kell adni, mert a kutacsa még mindig nem nőtt be, eddig még nem lett D vitamin túladagolása. Nekünk anno az orvosunk mondta, hogy ne adjanm sem kiskanállal, ne keverjem semmibe belle, mert a kanálról ugysem jön le rendesen. Én cseppentem nekem is van mikor 4 csepp sikerül, de én ebből nem csinálok problémát, olyankor másnap nem adok csak 1 cseppet. Lehet nem jó így, de eddig még hála Istennek semmi baja a kislányomnak.
2011. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!