Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az en babam ilyen szerenc...

Csak az en babam ilyen szerencsetlen? Hiaba vagyok mellette?

Figyelt kérdés
Nemreg tanult meg maszni,meg terdelesbe felkapaszkodik mindenhova es ha napi 4x-5x nem koppan a feje,akkor egyszer sem.Meg ha mellette vagyok akkor is megoldja,hogy 1 masodperc alatt meg legyen a baj.
2011. júl. 21. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Csak még kezdő, meg kell erősödnie, ki kell tapasztalnia, hogy egyensúlyozhatja ki magát, a koordinációja se olyan fejlett még. Az enyém is ezt csinálta kb. egy-két hétig, most meg már olyan ügyes! Csak akkor koppan újabban, ha fáradt. Akkor aztán csetlik-botlik. :-))
2011. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, itt használhatsz ékezetet.
2011. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ekezet nelkuli billentyuzeten nehez lenne....
2011. júl. 21. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:

te babád nem is szerencsétlen, látnád ez enyémet :D 8 hónapja jár, a mai napig képes úgy fejreesni, hogy fogom a kezét :S eddig 3x szakadt fel a szája így...

olyan kis ügyetlenke, de persze nála már többnyire figyelmetlenség :)

2011. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a korszak ezzel jár:)

Semmi baja nem lesz, lesz pár puklija max.

A lányom(6hónapos) felülni próbál, a kicsi eddig kitámasztott, most kapaszkodás nélkül akar, gondolhatod.

Tegnap egész nap ezt gyakorolta, mászott egy kört, lecsücsült volna, de elborult, koppant a buci. Tesója meg rohan eszetlenül, neki a térde tiszta tipli(2éves)

Ne aggódj. Elég ha a tényleg veszélyes helyeknél ott vagy, minden koppot nem védhetsz ki(gondolj csak a könyökbevágásra felnőtteknél) amíg nem az ágyról esik le, ne aggódj, ha komoly kárt tudna okozni egy egy ilyen koppanás mi se lennénk itt.

2011. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézést!!!
2011. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 4 éves, és képes összetörni magát, akkor is, ha ott vagyok mellette :)
2011. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor megnyugodtam... :) Megprobalok nem szivrohamot kapni ezentul.. :D
2011. júl. 22. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!