Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sárgák a fogai a kislány...

Mitől sárgák a fogai a kislánykámnak?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányomnak 6 és fél hónaposan bújt ki alul 2 foga, majd 10 hónaposan a felső 2. Pár napja szintén felül törte át az ínyét 2 újabb fogacska. Azt vettem észre, hogy alul is és a felsők is (az újaknál még nem látszik) sárga elszíneződés látszik a fogacskáin. Mitől lehet ez vajon? Még szopizik és anyatejen kívül csak vizet iszik. Vitaminhiány? Vagy pont valamiből túl sokat kaphat az anyatejen keresztül? Olyan mintha nem is jöttek volna teljesen ki a fogai... Valaki tapasztalt már ilyet, vagy hasonlót???? Az első kislányomnál nem tapasztaltam ilyet. Mossuk is Neki, amennyire hagyja...
2011. nov. 7. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanez volt, gondolom a kisasszony is eszik éjszaka, mint az Én fiam. Az éjszakai cicizéstől van, védőnő, fogorvos szerint. Annyit tudsz ellene tenni, hogy fogkefét odaadod neki rágcsálni, nedves textilpelussal ébredés után és napközben többször átdörzsölöd neki.
2011. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!