Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokszor van bronchitis-e...

Sokszor van bronchitis-e (hörghurutja) 1 éves fiamnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Milliószor vittem már orvoshoz,de mindig csak ugyanazt kapja,meg egy marék antibiotikumot.Nem ellenzem,de azért állandóan antibiotikummal tömni nem akarom.Van valakinek használható ötlete?Esetleg tapasztalat ilyen téren?
2011. nov. 8. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak ugyan nincs mindig de már volt bronchitis-e és ráadásul be is fullad ha van valami ilyen gond. Most pont arcüreges volt és attól na a lényeg, nekem a sószobát ajánlották. Keress rá a neten. kúraszerűen kell a gyereket vinni de csak akkor ha teljesen meggyógyult. Az tágítja a hörgőket, kb 1100 ft 1 alkalom de ha kiírják neki akkor csak töredék összeg.
2011. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj beutalót a pullmonológiára. Mutasd meg egy szakembernek. Nekem mindkét gyermekem asztmás-allergiás, így kezdődött nekik is.
2011. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk is a nagy fiamnak volt sokszor bronchitis-e. A gyerekorvos elküldött pulmonológushoz, kivizsgálta, kapott állandó gyógyszert. Félévente kontroll. Azóta könnyebben átvészeljük az őszi-tavaszi időt. Nem kell annyi antibiotikumot szednie. Óvodában van sószoba, de én nem nagyon veszem észre rajta, hogy segítene neki.
2011. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!