Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy a 8 hós...

Miért van az hogy a 8 hós babám egyszerre csak 100 mili tápszert bír megenni? Normális ez?

Figyelt kérdés
van hogy meg sincs egy nap az 500 mili.de ha meg is van,akkor meg már délután nincs főzelék csak táp.nem tudom hogy lehetne rábírni hogy többet egyen.?
2011. nov. 9. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szépen fejlődik,nyugodt,egészséges baba,akkor szerintem ne aggódj.De gondolom,ezt jelezted már a védőnőnek és a gyerekorvosnak is,ők mit mondtak?
2011. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell egy 8 hónapos babának tápszer??? Nem értem.
2011. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne kellene tápszer??

Kell!!vagy tejalapú más :tejpép..stb.500ml.t javasolnak még ebben a korban ápszerből.


Kedves kérdező..ahogy írták is,nem egyforma étvágyúak a babák..ha fejlődik,hízik és nyugodt..akkor neki ennyire van szüksége.

Erőltetni nem szabad..

2011. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi:ápszer helyett tápszer :)
2011. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy buta kérdés, de nálunk az volt a baj, hogy nem volt elég nagy lyuk a cumin. Mire rájöttem, majdnem megőszültem. Nem lehet, hogy nálatok is ez a baj? Még a minap is véletlenül az 1-es cumit tettem az üvegre, lányom 20 hónapos és nem értettem, hogy mért nem issza már meg a tápszert. Csak szívja-szívja és nem fogy. Azt hittem szórakozik:) Végül észrevettem, kicseréltem "x"-re ( ez igazából a főzelékekhez való) és már el is fogyott a 2,5 dl. 9 hónapig szoptattam, utána kezdődött ez a tápszeres dolog. Nálunk is olyan 100 ml volt a max.

Én Avent üveghez Mam cumit használok, az Avent cumi ment a kukába, abból kb 10 ml volt a maximum amennyit ki tudott szívni. Nem csoda, kipróbáltam, baromi nehéz valóban.

2011. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves második,minek kell beleszólni?mert szerinted mit kellene adni egy babának,ha nincs anyatej?

Megkérdeztem a védőnőt is,és hát sok értelmes dolgot nem mondott.csak azt hogy ezzel ugysem tudok mit csinálni,ha egyszer ennyit bír enni.A tejtermékekkel az a gond,hogy nem eszi sem a túrót,sem a babajoghurtot.majd még próbálkozom vele.A cumisüveg váltást ma megpróbáltam,de nem igazán tetszik neki a dolog.Mam-ot vettem az x-es fejjel.bát a régiből sem igazán evett.lehet hogy a foga is jön.de ma sem volt meg az 500 mili. :-( Hát majd meglátjuk hogy hogyan tovább.

2011. nov. 10. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!