Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ehhez hasonló...

Van valakinek ehhez hasonló szőnyege?

Figyelt kérdés

[link]

Hová szoktátok tenni az akasztókat? Eléri a baba a játékot ha lóg róla, vagy csak piszkálja, nézi? Mekkora babának jó játék?


2011. nov. 10. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem venném meg, hacsak nincsenek neked olyan játékaid amit ráakaszthatsz. Mi olyat vettünk amin már voltak állatkák. Mivel még nem éri el, mi az egyik támasztékot kiszoktuk kapcsolni és lejjebb engedjük. De én pl. még csörgőket is akasztottam rá pluszba.
2011. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon pici kortól odateheted a babád, szeretik nézegetni. A miénken van 3 játék ami tépőzárral felrögzíthető, de tettem fel más játékokat is amit szívesen nézegettek, később amikor már elérték csapkodták. Sokáig használtuk, nagyon szerették.

Most már eladó lenne...

Ilyen: [link]

2011. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a második sokkal jobb!!! Mi 4,000 vettünk hasonlót.
2011. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem egyiknek sem volt
2011. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk, de ha nem így lett volna, nem vettem volna neki az tuti. A szőnyegen kb 1-3 hónapos koráig feküdt, elég lett volna egy vastagabb pléd, a játékokat meg 3-4 hónap körül érte csak el. Most 7 hónapos és a játékívvel játszik, leszedegeti róla a játékokat, a szőnyeget már régen elraktam. Az én babám amúgy is inkább volt hason, így nem sok haszna volt.
2011. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nemtom, nekem van nagyon sok ráaggatható cucc, az összes csörgő, rágóka "lukas" :) csak még nem volt szőnyegem, az első babám nem kapott, de a ketteskének szeretnék, mert vendégségben tök jól elvolt vele a nagy kisbabaként :) meg ennyiért nem is sok, a többi drágább ahogy néztem.

Amit belinkelt valaki, az is tetszik, csak nem tudom a plüssökket nem lehet annyira zörgetni...na még gondolkodok.

2011. nov. 10. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a linkelő. Ezek a plüssök, vagy sípolnak, vagy zörögnek. Ezen kívül nagyon sok mindent fel lehet még függeszteni a játékhídra, ha akarod akkor csörgőket is. Mi is így használtuk. Maga a szőnyeg része is nagyon jó, mert a sárga kutya fülébe van varrva egy zörgős celofán(?) a boci orra felhajtható, alatta tükör (műanyag) A lovacska alatt síp van, a bárány pedig olyan jó kis simizhető.
2011. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!