Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szabad Aloe...

Terhesség alatt szabad Aloe Gel-t (Forever-es) inni? Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 08:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Én ittam. És szedtem még halolajat(arctic sea), nature min-t, a-beta- care-t, absorbent-c-t ezek jók a babának is és az allergiámra pollent. Egészséges kisfiam van. Terhesvitamint viszont nem szedtem!
2011. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Igen, lehet, én is ittam. Egészséges a kisfiam.
2011. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az orvosotok tudott róla? Ő mit mondott? Mert a neten lévő orvosok nem ajánlják. Persze, tudom, hogy a magyar orvosok a gyógyszertári dolgokat részesítik előnyben - gondolom ez az érdekük - de talán mégis valakinek ajánlotta az orvosa...

2011. aug. 4. 10:32
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet hasznalni! Egy szakember sem fogja ajanlani.

Csak kulsoleg lehet hasznalni aloe veratt vagy aloe veras termeket.

2011. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A lányom dokija ajánlotta anno de akkor még én nem ismertem ezeket. A fiam dokija nem ismeri ezeket a termékéket. Azon a listán amit kaptam a védőnőtől hogy mit vigyek a kórházba szintén szerepelt a first és a zöld krém. Én magam döntöttem amellett, hogy használom és eddig nem bántam meg.
2011. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy akik nekem bemutatták a termékeket, majd mind orvos. (gyermekorvos, allergológus, szülésznő, belgyógyász, háziorvos...)
2011. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, de a korhazba kremet javasoltak, nem??? Azaz kulso hasznalatra, vagy megetted a kremet?:) Belsoleg sem a terhesseg, sem a szoptatas alatt nem hogy nem javasolt, hanem nem szabad alkalmazni. Ez biztos.
2011. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Meg annyit, hogy az aloe vera belso hasznalata terhesseg alatt hanyingert, hasmenest, hanyast es ami nagyon veszelyes, mehosszehuzodasokat idezhet elo. Szerintem, senkinek nem hianyzil egy veteles vagy koraszules. Nem ijeszgetes, teny. Az, hogy valakinel nem merult fol problema, nem jelenti azt, hogy masnal mem fog.

En nagyon szeretem az aloe verat, de terhesseg es szoptatas alatt nem hasznalom, csak kulsoleg.

2011. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 sumergo ***** válasza:
31%
Nem terhesen sem használnám soha! Nem hiszek benne!
2011. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!