Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen méretű kabátot vegyek...

Milyen méretű kabátot vegyek babámnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg 74 ruhákat kezd el hordani, van ami még nagy rá. Kabátból elég a 74-es vagy 80-as méretűt vegyek?
2011. nov. 11. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem tudod ra felprobalni?

en pont akkorat vettem neki, hogy az ujjat egyszer felhajtva jó, és picit hosszabb (tehat kicsit nagyobbat)

nem tudom meddig lesz jo, de a dereka igy nem fazik kantarosgatya nelkul se, bar nem tudom jovore jo lesz e neki

2011. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?


Ha nagyobb, egy év felé, akkor talán elég lesz a 74. Ha kisebb, akkor vehetsz 80-ast, mert még nagy ütemben növekszik. Másrészt nem fogja zavarni, ha kicsit hosszabb az ujja

2011. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 8 hónapos lesz. Azért vagyok tanácstalan mert nem tudom ilyen ütemben fog nőni (ahogy az utolsó írta). Márciusi baba, tehát elképzelhető hogy még akkor is szükség lesz rá, amikor az 1 évet tölti. Lehet akkor érdemesebb a 80-ast venni. Mindenképpen akkor olyan helyről veszem, ahol fel tudom rá próbálni.
2011. nov. 11. 09:56
 4/12 anonim ***** válasza:
80
2011. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én babám pici, 68cm, 8,5 hónapos. Van a bátyjáról itthon 80-as kabát h&m, eltűnik benne. Vettem next és c&a használt 74-es kabátokat, még azok is nagyok rá. Ilyenkor már nem nőnek akkora ütemben szerintem.

Az is lényeges, hogy mennyi a súlya, kislányom csak 7,5kg.

2011. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ugyanennyi idős a babám, (bár ő már 74-ből kifele jön, ő maga 76 cm) én overált vettem neki, abból 80-ast, de még nagy. Talán elég lesz a 74 tavaszig, az tovább jó, mint egy overál
2011. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ismét. Azt nem tudom pontosan hány centi de 8100 gr a súlya.
2011. nov. 11. 10:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is azt vettem észre, hogy inkább a súlyhatárt kell nézni (legalábbis nálunk. Mindig hosszabb, mint amit valójában hord)

Most megnéztem egy bodyját amire mindhárom fajta méretezés rá van írva: 6-9 hónapos, 74-es, 9.5 kg-ig. Nem tudom, nálatok, hogy van, de az én kisfiamnak már lassul a hízása, ha így nézzük, akkor is úgy tűnik, hogy bele fog férni a 9.5-ös határba. Csak vigyázz, mert néha ki lehet fogni elcsúszott méretezéseket.

2011. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na megnéztem a másikat is: A 80-as 9-12 az 11.5 kg-ig van. Nekem az soknak tűnik.


Remélem tudtam segíteni

2011. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos kislányom most 76 centi. Már 1 hónapja a 80-as kabátját hordja. De kaptunk ismerőstől kölcsön egy 86-ost, az is jó, csak az ujja hosszú.

Egyébként 80-as ruhákat hord.

Szerintem egy számmal nagyobbat vegyél, vagyis 80-ast. Most még tényleg gyorsan nőnek.

2011. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!