Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Marcell név - nektek tetszik?

Marcell név - nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, kisfiunk lesz (van már 1 kislányunk, Dalma ). A Párom a minap azt mondta, legyen Marcell. Amíg kicsi, addig Marcinak lehetne hívni, amikor nagyobb és komolyabb, akkor Marcell. Egyelőre "ízlelgetem" ezt a nevet. Nektek tetszik?

Az apuka vezetékneve rövid, 5 betű, hangzásban illene.


2011. nov. 11. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen
2011. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, tényleg illik egy 3 éves kisfiúra és egy 30 éves férfira is. Én adnám a gyerekemnek.
2011. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekünk Márton a fiúnk. A Marcell is szóba jött, de valahogy a Márton jobban tetszett. :)
2011. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én felvetettem mindkettőnél a Marcell nevet, de a párom másodjára is leszavazta.
2011. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2011. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
NEkem tetszik!
2011. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Így hívják a fiam, imádom ezt a nevet. :)

24. hétig másik név volt, a család is tudta már, amikor Karácsonykor apa felkiáltott, legyen Marcell! Oké, megegyeztünk.

Nemrég feltettem egy kérdést, milyen jellem a Marcell baba általában. Hát csak az eleven, csintalan, akaratos válaszokat kaptam, ugyanakkor nagyon tanulékony, okos. Már jó pár hónap eltelt azóta, és én is ezt tudom mondani: egész nap meg sem áll, ha akar valamit, nagyon akarja, pedig nincs elkényeztetve, viszont hihetetlen gyorsan tanul.

2011. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem tetszik, ismertem egy Marcellt, de olyan lányos volt nekem ez a név is meg az a fiú megjelenése is.
2011. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Marciként tetszik de a Marcell már annyira nem.Inkább a Marián azt is Marcinak becézik!
2011. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is egy akaratos, hiperaktív Marcellom van:)

Ma már nem adnám ezt a nevet. Gyakori eléggé és megfigyeltem, hogy a rosszkisfiú szinonimája.

2011. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!