Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Marcell nevű babád, kisgyermek...

Marcell nevű babád, kisgyermeked, felnőtt ismerősöd milyen típus, jellem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Első szülött fiam Marcell. Iszonyatos eleven, a tűzön nem égne meg, ezt szoktam mondani. Kissé türelmetlen,izgága, de ha valamire figyelni kell akkor tud nyugton maradni. Gyorsan és könnyen tanul, nagyon okos kis buksija van. Nem felejti el azt sem amit már régebben tanult.
2011. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen viccelődös Marcellokat ismerek :D
2011. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

:)

Nekem mindenki azt mondta, mikor említettem, hogy a fiam meg sem áll, még csak 6 hós, de állandóan jönne-menne, mindent meg akar vizsgálni, azt mondták, minden baba ilyen. Aztán amikor látták, mit művel (tényleg állandóan jár a keze-lába, úgy kúszik a macska után, hogy szaladnom kell), akkor mondták, hogy tényleg extrém eleven gyerek. :)

De én így imádom.

2011. szept. 7. 14:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiaim barátja Marcell, sokat van nálunk, úgyhogy meg tudom erősíteni az első válaszolót, nagyon eleven, én 4 kisgyereket nevelek, de ha ez a kisfiú nálunk van, akkor jobban leizzadok vele, mint máskor a többivel együttvéve. Nagyon kell rá figyelni, izgága, nehéz fegyelmezni.


Ettől eltekintve aranyos kisfiú, de oda kell rá figyelni.

2011. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

2év8 hónapos Marcell a fiam. MOst megyünk nevelési tanácsadóba, annyira nem bírunk vele.

Pillanatra meg nem áll, fáradhatatlan, fél nap játszótér után lelakja a lakást. Agresszív, verekedős, rettentő okos.

Minden Marci ilyen?

2011. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak a mi Marcink ilyen. Nem írtam le, de 6,5 hónaposan már állt, 7 hósan mászott és 9 hósan kimászott a járókából. Sosem maradt egy pillanatig se egy helyen. Fáradhatatlan a mai napig, zsong-bong egész nap. A Papája azt szokta mondani, ha ott van náluk, hogy míg ott van, az felér egy nyolc órás műszakkal..
2011. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Férjem mostohatesójáék fia is Marcell, 2 éves múlt. Eszméletlenül izgága ő is, bár mi ritkán találkozunk vele, de az a kis idő is ütős volt, amikor 3 hónapos babával mentünk egyszerre apósomékhoz, és folyamatosan sivított, szekrényt nyitogatott, csapkodott. Nem irigylem a szüleit. ^^
2011. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is Marcell,4 éves múlt.

Egy örökmozgó-még evés közben is jár a lába-,fáradhatatlan,szinte mindig jókedvű!Nagyon akaratos!!!

Minden érdekli,mindenben segíteni akar,nagyon okos,könnyen tanul,egy tünemény!!!!

2011. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én kicsit hiszek a névmisztikában, de nem az alapján választottam a Marcell nevet.

Én azért szerencsés is vagyok, hogy az apja alvókáját örökölte, még fogzáskor sem kelt éjjel, és nappal is viszonylag jókat alszik (már amikor nincs semmi dolga, pakolni, rágcsálni valója).

2011. szept. 7. 16:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én másfél éves kisfiamat is Marcellnek hívják, még életemben nem láttam ilyen eleven, huncut kisfiút.


Mindemellett nagyon okos, de sajnos egy kicsit agresszív és akaratos.

2011. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!