Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan Fischer Price...

Van olyan Fischer Price játék, ami lekötné 1 éves kisfiamat? Karácsonyra szeretnénk valamit!

Figyelt kérdés
Van tanuló kutyusa, mókakockái, épitő kispoharak, tanuló kulcs meg kisebb csörgők, rágokák!
2011. nov. 11. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan hány hónapos? Ez ekkor még sokat számít.
2011. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van a zenélő formaevő csiga, az nagyon aranyos szerintem.

Ha drágább, akkor esetleg a mászó micimackó.


Nekem a tanulókulcs a kedvencem, imádom, ahogy énekel :)

2011. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sütifaló kincses bödön. Nagyon aranyos. Most akciós a Corába.
2011. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanulóasztalka, igaz, ez már drágább. Vagy én most akarok venni ilyan távirányítós kisautót: [link] 10 hónapos, lehet, még annyira nem köti le, de 1 évesen már tuti.
2011. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Tescoban vettünk egy jó FP játékot,sajnos nem tudom mi a neve. Olyan mintha egy traktor alakú "táska" lenne. 4 db "csapóajtó" van rajta. Mindegyik másképp nyitható. Van egy -zöld kerék,azt tekerni kell, -egy kék nyomógomb,-egy sárga le-fel billenős "kapcsoló", -és egy lila oldalra húzós kar. Mindegyik nyit egy-egy felfele nyíló kis csapóajtót,és bácsi,csibe,boci,és bari "ugrik fel". Már hónapok óta játszik vele a kisfiam(most 16.hónapos), minden hónapban megtanult egy újabb ajtót kinyitni...mostmár nagyon ügyes,de még így is minden nap játszik vele.
2011. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van. Mikor megkapta, csak 8 hónapos volt, akkor még nem érdekelte. De az utóbbi időben, mióta betöltötte az egy évet sokat játszik vele. 18 hónapos, nagyon aktív, de sokáig el van vele.

2011. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!