Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik játék hasznosabb/megfel...

Melyik játék hasznosabb/megfelelőbb egy 9 hónapos kislánynak karácsonyra? Sütifaló bödön, vagy mászó maci? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a sütifaló.Azzal el tud játszani majd később is,beledobja a kockákat stb..Én is azt vettem a kislányomnak.
2010. nov. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bödön nekem nagy csalódás, bánom hogy megvettem. A macit nem ismerem.
2010. nov. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk fél éves volt a kislányom mikor karácsonyra kapott fp formabedobó csigát nagyon odáig volt tőle hogy zenél, aztán kapott sütifaló bödönt is(ha már ennyire szereti a formabedobós játékot) azt már nem szerette annyira, egyszer kétszer játszott vele de még mai napig a csigát jobban szereti. (ja és a formákat egybe lehet tenni így építeni is lehet vele) nem akartalak lebeszélni a bödönről, csak amennyivel drágább nálunk annyival haszontalanabb volt..
2010. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húú eddig olyan jókat hallottam a sütifalóról,most kicsit elbizonytalanodtam,mondjuk már mindegy,mert már megvettük.Az első voltam.
2010. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is néztem a sütifaló bödönt, először azt akartam venni, de mellette megláttam a szintén Fisher Price-os formabedobós csigát, és inkább azt vettem, nem azért mert olcsóbb, hanem mert jobban tetszett. A kisfiam majd Mikulásra kapja meg, akkor már 7 hónapos lesz, remélem fog neki tetszeni! Karácsonyra még nem tudom, hogy mit fog kapni.

A mászó macit nem tartom olyan jónak, és még drága is!

2010. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval macit ne?

Eddig sokat hallottama sütifalóról.Láttam már a csigát is, de most olvasok véleményt róla először.

Szóval inkább az? A lányom most 6,5 hónapos.

2010. nov. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!