Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lett válogatos a 17...

Rostás Helga kérdése:

Miért lett válogatos a 17 hónpos kislányom?

Figyelt kérdés
Nagyon válogat a 17 hónapos kislányom, már újszülött kora óta akkor is lusta volt szopni , le kellett fejnem neki az anya tejet. Ha eszik játékot kell adnom neki mert akkor nem enne. a finomságok sem kellenek neki ritka.Mit lehetne tenni?
2011. nov. 11. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

A legtöbb ekkora gyereket egyszerűen nem köti le az evés. Miért ne játszhatna közben, ha úgy eszik? A válogatósság is gyakori szerintem ebben a korban, van, aki ugyanazt az ételt többször is odaadja neki, míg annyira megéhezik, hogy végre megeszi (itt olvastam), van, aki inkább azt ad neki enni, amiről tudja, hogy szereti és megeszi. Sógornőm utóbbit tette, és pár hónappal később a kisfia már újra jóízűen megevett mindent.

Nálunk is vannak ilyen gondok 15 hós kisfiammal, én inkább nem erőltetem, ha nem kéri, nem kéri, kiveszem a székből, és később újra megpróbáljuk. Ha akkor sem kéri, adok neki valami mást.

2011. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!